Açıköğretimli Olmanın Getirdikleri


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
İlkİlk ... 567
 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Aöf te onur belgesi alıp sınıfı geçip üstüne yüksek lisans yapanlar da var.Neden aöf te okumamıza rağmen üstüne üstelik aöf forumunda aöf ü küçümsüyorsunuz anlamıyorum sizi.


 2. Örgün öğretim yada açık öğretim bizim bir yerlere gelmemiz için amaç mı araç mı önce bunu düşünmek lazım. Ben araç olarak görüyorum. Ama sistem amaç olarak gördürmek istiyor. Nice örgün görüp altın semer vurulan öğrenciler ve nice açık okuyan kültürlü öğrenciler var. Açık okuyup sırf askerlikten yırtayım yada okuyor gözükeyim mantığıyla iş yapanlar balon gibi söner. Sınıf geçseler bile şanslarına ki zor ilerde meslek seçiminde şapa otururlar.
  Ben kendi adıma konuşayım; benim gibi açık okuyan ve sırf keyfine okuyan kişiler var ki bunlar yanıma bile yaklaşamaz. Örgün okuyan arkadaşlarım tanıdıklarım var, duyduklarım var bunlarda yanıma yaklaşamaz. Çünkü ben ve benim gibiler naptığını iyi bilen basamakları sağlam çıkan tipler. Milletvekili sayısını bilemeyen, cumhurbaşkanı vs adlarını bilemeyen, Türkiye'de kaç il olduğunu vs vs bilemeyen çok sayıda malak var. Ne yapıyorsak kendimize, ilerde rezil olacakta biziz vezir olacakta...


 3. bişiy sorcam 2 yıllık aöf bitirmiş biri yüksek lisans yapabilir mi ?


 4. Yüksek lisans yapmak için 4 yıllık lisans mezunu olmak gereklidir.


 5. aof üniv gibi evde ders çalışıp ilinde sınava girip aof yüksek lisans yapılabiliyor diye duydum doğrumudur


 6. açıköğretim işletme mezunu olup uzun dönem asteğmen olarak askerlik çıkma olasılığı nedir acaba? hiç çıkan var mı?


 7. turqi Nickli Üyeden Alıntı: açıköğretim işletme mezunu olup uzun dönem asteğmen olarak askerlik çıkma olasılığı nedir acaba? hiç çıkan var mı?
  Çok küçük bir ihtimal. En azından ben hiç duymadım.


 8. ben myo bankaılık ve sigortacılık mezunuym dgsye grdim yerleşemedim aöf de bir bolumden devam edip tamamlamak istiyorm. fakat örgün olarak 4 yıllık lisans yapmı olan ogrenciye eşit sayılırmıyım daha onra yüsek lians yapıp ünide öğretim görevlisi olabilirmym aöf okumam bir orn olur mu cvp lütfen


 9. nuranuny Nickli Üyeden Alıntı: ben myo bankaılık ve sigortacılık mezunuym dgsye grdim yerleşemedim aöf de bir bolumden devam edip tamamlamak istiyorm. fakat örgün olarak 4 yıllık lisans yapmı olan ogrenciye eşit sayılırmıyım daha onra yüsek lians yapıp ünide öğretim görevlisi olabilirmym aöf okumam bir orn olur mu cvp lütfen
  Lisans tamamlarsanız, örgün okuyanlarla aynı haklara sahip olursunuz. Yani, yüksek lisans yapabilirsiniz, öğretim görevlisi de olabilirsiniz.


 10. Dekalb Nickli Üyeden Alıntı: Lisans tamamlarsanız, örgün okuyanlarla aynı haklara sahip olursunuz. Yani, yüksek lisans yapabilirsiniz, öğretim görevlisi de olabilirsiniz.

  Cevabınız için teşekkür ederiz. :)


İlkİlk ... 567
Açıköğretimli Olmanın Getirdikleri Yer İstanbul , 34, TR incelenme 13885 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015