Açıköğretim Dikey Geçiş ve DGS Hakında


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
İlkİlk ... 789
 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Girebilirsiniz


 2. Hmzacan Nickli Üyeden Alıntı: 2 yıllık ön lisansı 4 yılda bitirdim bazı yerlerde 4 yıl ve fazla eğitim.görenler dgs giremezler yazıyo doğruluk payı nedir ben girebilirmiyim ?
  Merhaba, 2 yıllık önlisans bölümünü bitiren herkes DGS'ye girebilir. Bu konuda herhangi bir engel yok.


 3. 2015 aralıkta üniersiteden mezun oldum. Açıköğretime artık dgs ile giriliyormuş haberim yoktu şimdi ben sınava girmeden açıköğretime kayıt yaptıramazmıyım işletme yönetimi önlisans mezunuyum.


 4. Kayıtsız Kullanıcılar Nickli Üyeden Alıntı: 2015 aralıkta üniersiteden mezun oldum. Açıköğretime artık dgs ile giriliyormuş haberim yoktu şimdi ben sınava girmeden açıköğretime kayıt yaptıramazmıyım işletme yönetimi önlisans mezunuyum.
  Maalesef lisans bölümlerine dikey geçiş yapmak istiyorsanız DGS ye girmeniz gerekmekte.


 5. Merhabalar Admin, öncelikle sorum biraz uzun olacak kusuruma bakmayın :) şöyle ki ; Şimdi ben Adaleti bitirdim asıl amacım Hukuk'a geçiş yapmak ama Açıköğretim bünyesinde Kamu Yönetiminide okumak istiyorum, bu sene Hukuk'u kazanabileceğimi düşünmüyorum bundan dolayı ben DGS'den Kamu Yönetimine tercih verirsem seneye tekrar Hukuk için DGS'e girebilir miyim ? Girerebilirisem Puanım kırılır mı ?
  İkisini aynı anda okuyabilir miyim ?


 6. Merhabalar ben şuan örgün olarak işletme bilgi yönetimi okumaktayım ve iki yıllıkta turizm mezunuyum dgsye girdim bu turizm bölümümü açıktan tamamlamak istiyorum mümkün müdür? Eğer mümkünse neleri yazabilirim ?


 7. Merhaba ben şuanda 4 yıllık işletme bilgi yönetimi bölümü 1.sınıf öğrencisiyim örgün şekilde okuyorum ve bi önceki üniversitemde 2 yıllık turizm mezunuyum şuanda dgsden aöfe turizm için tamamlama şansım var mı yani ikisininde aynı anda okuma şansım var mı ? Varsa neleri yazabilirim ?


İlkİlk ... 789
Açıköğretim Dikey Geçiş ve DGS Hakında Yer İstanbul , 34, TR incelenme 72878 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015