arkadaşlar aöfde düz lise mezunları hangi bölümleri tercih etsinler??


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
12 SonSon
 1. arkadaşlar aöfde düz lise mezunları hangi bölümleri tercih etsinler??

  Sponsorlu Bağlantılar


  merhaba arkadaşlar ben düz lise mezunuyum...össi kazanamadım önümüzdeki sezon açıköğretime kayıt olmayı düşünüyorum 4 yıllık bölümlerden maliye,kamu yönetimi gibi bölümleri düşünüyorum fakat lisede muhasebe gibi dersleri almadığım için zorlanırmıyım...bu konuda tecrübe sahibi yada bilgisi olan arkadaşlardan yardım almak istiyorum...

  Google+

  YouTube


 2. arkadaşım hangi bölümü seçersen seç muhakkak derslerde muh,mat.,iktisat dersleri görülcek. en azından 1. sınıf için; bu dersler hangi bölüm olursa olsun ortaktır.illaki var yanii bu dersler. hangi lise mezunu olursan ol fark etmiyor yani.. tabi bu bnm görüşümdür.


 3. tşkkür ederim peki bu muhasebe dersi düz lise mezunu bir öğrenicinin yapamayacağı kadar zor bir dersmi evde çalışmayla yapılabilrmi yoksa kesinlikle bir kursamı yazılmalıyım??


 4. rica ederim..bence evde çalışılabilir. tabi bu subjektiftir.
  kendimden örnek vereyim..ben geçen yıl hiç muh.dersini görmediğim halde bol soru çözerek hallettim bu dersi.. kursa filanda gitmedim.diyeceğim; iş yine sende bitio.düzenli konuları anlayarak çalışıp, bol soru çözülerek olur bu iş.fasla gözünda büyütme bence.. emin ol kendinden, kendine güven yapabilirsin merak etme;)


 5. ilgilnediğiniz için tşkkür edeirm gerçkten kafamın karışıklığı geçti saolun


 6. rica ederim ne demek önemli değil!..endişenizi anlıyorum.
  biraz olsun katkım olduysa size çok sevindim:)
  hayırlı olsun diyelim;)


 7. valla cadu bende
  duzlıseden mezun oldum kamudayım önce zorlandımkabulamaşimdı iii gidıo
  :)


 8. meleek kursa gidiyormusun yoksa evde kendinmi çalışıyorsun


 9. ne kursu ya
  ewde cakışıom daha yararlı oluyo


 10. bende senin gibi düz lise mezunuyum arkadaşım.uzun zaman önce ilk olarak muhasebe finasman bölümümü okumayı tercih ettim. hiç hayatımda görmediğim dersler konular vs... ayrıca çalışıyordum müthiş bocaladım. konulara derslere çok yabancıydım. şimdi tekrar össye girdim ve kaydımı halkla ilişkiler bölümüne yaptırdım. yine zorlanıyorum gibi ama ilk seferki kadar değil. naçizane fikrim halkla ilişkiler bölümünden şaşma.


12 SonSon
arkadaşlar aöfde düz lise mezunları hangi bölümleri tercih etsinler?? Yer İstanbul , 34, TR incelenme 8037 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015