2 yıllık diploma almak


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. 2 yıllık diploma almak

  Sponsorlu Bağlantılar


  merhaba,

  4 yıllık işletme okuyorum.
  2. sınıfı finallerde bitirdim.

  2 yıllık diploma alabilir miyim ? alırsam ne zaman alabilirim ve 4 yıllığa devam edebilir miyim ?

  bilgi verirseniz sevinirim, teşekkürler.

  Google+

  YouTube


 2. kendinde söyluyorsun 4 yıllık diye yani 4 yıllık okudugun için 4 yıl sonra alabılırsın 2 yıl okusaydın alabilirdin


 3. ksk_prens Nickli Üyeden Alıntı: kendinde söyluyorsun 4 yıllık diye yani 4 yıllık okudugun için 4 yıl sonra alabılırsın 2 yıl okusaydın alabilirdin
  profesör olmuşsun ama bu konuda resmen sallamışsın. bu siteye de boşuna üye olmuşuz belli.

  bu sana kapak olsun! bir daha bilip bilmeden ahkam kesme!

  http://www.anadolu.edu.tr/aos/sss/sss.aspx#12

  Öğretim süresi 4 yıl olan İktisat, İşletme Fakülteleri ile Açıköğretim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği ve Okulöncesi Öğretmenliği lisans programları öğrencilerinden 1. ve 2. sınıf derslerinin tümünden başarılı olup ön lisans diploması düzenlenmesi isteğiyle AÖF bürolarına başvuranlara, kayıt sildirmek koşuluyla ön lisans diploması düzenlenmektedir.
  Sınav sonuçlarının açıklandığı tarihten itibaren 10 gün sonra, herhangi bir AÖF bürosuna, "kaydınızın silinerek ön lisans diploması düzenlenmesi isteğini açıkça belirten" imzalı, adresli dilekçeniz ve öğrenci kimlik kartınız ile bizzat başvurmanız gerekmektedir. Fakülteye “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 2. taksit borcu olan öğrencilerin ön lisans diploması talebinde bulunmadan önce 2. taksit borçlarını bankaya ödemeleri gerekmektedir. 2. taksit borcu ödenmedikçe kaydın silinip ön lisans diploması talebinin yerine getirilmesi mümkün olmamaktadır.
  Başvuru dilekçeniz ve öğrenci kimlik kartınız AÖF bürosunca incelenecek ve uygun bulunması hâlinde ön lisans diploması düzenlenmek üzere başvurunuz işleme alınacaktır.
  AÖF bürosuna başvurduktan 15 gün sonra hazır olacak diplomanızı, başvurduğunuz AÖF bürosundan imza karşılığında alabilirsiniz. Diplomalar posta ile gönderilmez, mezunların kendisine veya yasal vekiline verilir. Bunun dışında hiç kimseye verilmez.
  Hazırlanan ön lisans diplomasındaki kimlik bilgilerinin doğruluğunun kontrol edilebilmesi için, diplomanızı teslim alırken kimlik bilgilerinizi gösteren resmî bir belgenin yanınızda bulunması gerekmektedir.


 4. iyide sen bana şu bu bölüm filan demedinki bazı bölümlerin var tabi bu bir diğer konuda madem biliyorsun sordugun sorunun cevabını neden soruynmu ilgnç


 5. blackcat Nickli Üyeden Alıntı: profesör olmuşsun ama bu konuda resmen sallamışsın. Bu siteye de boşuna üye olmuşuz belli.

  Bu sana kapak olsun! Bir daha bilip bilmeden ahkam kesme!

  http://www.anadolu.edu.tr/aos/sss/sss.aspx#12

  öğretim süresi 4 yıl olan iktisat, işletme fakülteleri ile açıköğretim fakültesi ingilizce öğretmenliği ve okulöncesi öğretmenliği lisans programları öğrencilerinden 1. Ve 2. Sınıf derslerinin tümünden başarılı olup ön lisans diploması düzenlenmesi isteğiyle aöf bürolarına başvuranlara, kayıt sildirmek koşuluyla ön lisans diploması düzenlenmektedir.
  Sınav sonuçlarının açıklandığı tarihten itibaren 10 gün sonra, herhangi bir aöf bürosuna, "kaydınızın silinerek ön lisans diploması düzenlenmesi isteğini açıkça belirten" imzalı, adresli dilekçeniz ve öğrenci kimlik kartınız ile bizzat başvurmanız gerekmektedir. Fakülteye “öğretim gideri” ve “cari hizmet maliyetlerine öğrenci katkı payı” 2. Taksit borcu olan öğrencilerin ön lisans diploması talebinde bulunmadan önce 2. Taksit borçlarını bankaya ödemeleri gerekmektedir. 2. Taksit borcu ödenmedikçe kaydın silinip ön lisans diploması talebinin yerine getirilmesi mümkün olmamaktadır.
  Başvuru dilekçeniz ve öğrenci kimlik kartınız aöf bürosunca incelenecek ve uygun bulunması hâlinde ön lisans diploması düzenlenmek üzere başvurunuz işleme alınacaktır.
  Aöf bürosuna başvurduktan 15 gün sonra hazır olacak diplomanızı, başvurduğunuz aöf bürosundan imza karşılığında alabilirsiniz. Diplomalar posta ile gönderilmez, mezunların kendisine veya yasal vekiline verilir. Bunun dışında hiç kimseye verilmez.
  Hazırlanan ön lisans diplomasındaki kimlik bilgilerinin doğruluğunun kontrol edilebilmesi için, diplomanızı teslim alırken kimlik bilgilerinizi gösteren resmî bir belgenin yanınızda bulunması gerekmektedir.
  tebrikler....


 6. selamlar ben aöf iktisat 4 e geçtim kpss ye önlisans mezunu olarak başvurmak istiyorum eğer atamam olursa da kaydımı sildirip 2 yıllık mezunu diploması alıp okulu 2.yılda bırakmayı düşünüyorum fakat iktisatı yarım bırakınca hangi önlisans bölümü diploması alabiliyorum acilen bilgi alabilir miyim ona göre başvuru yapacam.
  ayrıca da istediğim tarihte önlisans diplomasını alabiliyor muyum acil bilgi istiyorum.herkese başarılar.


 7. cerenyanarkaya Nickli Üyeden Alıntı: selamlar ben aöf iktisat 4 e geçtim kpss ye önlisans mezunu olarak başvurmak istiyorum eğer atamam olursa da kaydımı sildirip 2 yıllık mezunu diploması alıp okulu 2.yılda bırakmayı düşünüyorum fakat iktisatı yarım bırakınca hangi önlisans bölümü diploması alabiliyorum acilen bilgi alabilir miyim ona göre başvuru yapacam.
  ayrıca da istediğim tarihte önlisans diplomasını alabiliyor muyum acil bilgi istiyorum.herkese başarılar.
  İktisat önlisans diploması alabilirsiniz...


2 yıllık diploma almak Yer İstanbul , 34, TR incelenme 25633 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015