İngilizceden geçemiyorum


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. İngilizceden geçemiyorum

  Sponsorlu Bağlantılar


  Merhaba arkadaşlar. İngilizce dersi başıma bela oldu. 1 sınıftan kaldım, 2 sınıfta da kitaplar değişti. Hangi birine çalışacağım şaşırdım. Dönem sonu ortalamalarım 2,92. Normalde bu sene mezun olmam gerekirdi ama bu ders yüzünden önümüzdeki haziran ayına kaldı. Bu derse nasıl çalışmalıyım arkadaşlar,geçmek için neler yapmalıyım. Çıkmış soruların bir yararı olur mu?

  Google+

  YouTube


 2. Genel Not Ortalamanı 2.0'ın üzerinde tut İngilizce den FF almamaya çalış ortalama ile geçersin.


 3. Merhaba.. Bende birtürlü İngilizce dersini geçemiyordum, ama yardımcı ders kitabıyla çalıştım geçtim. Biraz sabır, düzenli ve etkili çalışma ile çok iyi sonuç alabirsin. Birde ben üniteleri tekrar yazarak özetini çıkardım paralel olarak çımış sorulardan bolca soru çözdüm. Hiç çözedeğim sorular artık çok bait geliyor. Şaka gibi ama İngilizce ilk sınav notum 21 son iki sınav (2012 eğitim-öğretim yılı) notum 85 ve 73. Sanada tavsiye ederim Ünitleri yazarak çalış, kalıplara çok dikkat zaten kalıplar soruların bel kemiğini oluşturmaktadır+peşinen ilgili üniteye ait soru çokça soru çöz GEÇERSİN ZOR DEĞİL.


 4. çalıştığın yardımcı kitap hangisi? şimdi aöf'nin veridği kitap değişti peki bir sorun olur mu? vallahi bana umut verdin kardeşim allah razı olsun.


 5. FF aldım kardeşim bu yüzden ortalamayla geçemedim. Çünkü ortalamam 2,92. FF düşmese dediğin gibi geçerdik.


 6. FF almamak için o zaman tüm üniteleri değil ilk üniteleri iyi çalışmanı ve öğrenmeni öneriyorum.


İngilizceden geçemiyorum Yer İstanbul , 34, TR incelenme 2010 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015