Kısa dönem askerlik


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. Kısa dönem askerlik

  Sponsorlu Bağlantılar


  merhabalar arkdaşlar açık öğretim işletme 4.sınıf öğrencisiyim allahın izniyle bu sene mezun olacaz sorun çıkmaz ise mezun olduktan sonra kafama takılan konuise
  aöf okuyanlar kısa dönem askerlik yapabiliyormu ve ayrıyeten isterse 12 teğmen olarak askerlik yapabiliyormu onun şartları neler yada sınavı felan varmı.
  şimdiden teşekkürler cevaplayan arkadaşlara.

  Google+

  YouTube


 2. Bende aynı senin durumdayım. Ama ilk dönem tek dersten kaldım bu dönem hepsini geçsem bile 6 ay uzuycak zaten. Neyse, evet kısa dönem askerlik yapabiliyorsun çok net bilmiyorum ama mantıken uzun dönem yaparsan teğmen olarak yaparsın. Önceden sınavına giriliyordu ama sınav kalktı diye duymustum ondan çok emin değilim.


 3. Açıköğretim lisans mezunları kısa dönem askerlik yapmaktadır. İsterlerse askerliklerini diploma tarihinden itibaren başlamak üzre 2 yıl erteleyebilirler.

  Açıköğretim mezunlarını genelde astek yapmazlar ama bellide olmaz tabii. Sınav halen geçerli sanırım ama kaldırılacak diye duydum bende.


 4. bende 4. sınıfım ama 1 sersten kalsığım içim 1 dönem uzadı 1 dönem sonrs mezun olursam yinede kısa dönem yapabilirmiyim.


Kısa dönem askerlik Yer İstanbul , 34, TR incelenme 2094 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015