örgün- aöf - askerlik


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. örgün- aöf - askerlik

  Sponsorlu Bağlantılar


  arkadaşlar ben şuanda bir üniversitede örgün olarak okumaktayım ancak son senem.Aynı zaman da açıktan 2 yıllık okuyorum. Örgün eğitimim bitip , açık öğretim öğrenciliğim devam etse bile askerliğimi tecil ettiremediğimizi duydum. konuyla ilgisi olan arkadaşlar bildiklerini paylaşırlarsa memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

  Google+

  YouTube


 2. Örgün öğretim ile birlikte açıköğretim programına kayıtlı erkek öğrencilerin askerlik işlemleri, örgün öğretimdeki statülerine göre yapılır. Açıköğretim programlarına kayıt yaptırdıktan sonra örgün öğretimden kaydını sildiren öğrenciler bu durumlarını belgelendirmek koşuluyla askerlik işlemleri dâhil tüm öğrencilik hizmetinden yararlanırlar.


 3. tremendous öncelikle teşekkür ederim yorumun için... Askerlik şubeden öğrendiğim bir bilgi belki daha önce paylaşılmıştır ama ben yeni öğrendim ve tekrar yazıyorum. ben şuan örgün üniversite son sınıf öğrencisiyim, okulum bitince açıktan 2 yıllık okumam askerliğimi tecil ettirmeye yetmiyor. eğer 4 yıllık açık okusaydım oluyormuş.


örgün- aöf - askerlik Yer İstanbul , 34, TR incelenme 684 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015