Aöf Sınav Giriş Belgesini Nasıl Çıkaracaksınız!!


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
12 SonSon
 1. Aöf Sınav Giriş Belgesini Nasıl Çıkaracaksınız!!

  Sponsorlu Bağlantılar


  Aöf Sınav Giriş Belgesi Sadece İnternetten çıkarılmakta. Artık evlere posta yolu ile gönderilmeyecek. Anadolu Üniversitesi'nin aldığı bir kararla Açıköğretim Fakülteleri öğrencileri artık sınava giriş belgesini internetten üniversitenin büro web sayfasına giriş yaparak alacaklar. Aöf büro web sayfasına giriş için TC kimlik numarası ve Aöf bürolarından alacağınız size özel şifreyi kullanacaksınız. Aöf büro web sayfalarından; ayrıca kimlik bilgileriniz, sınav merkeziniz, not durumunuz, sınıf geçme kalma durumunuz, ders geçme kalma durumunuz gibi bir çok bilgiyede erişmiş olacaksınız.


  Aöf sınava giriş belgesini nasıl çıkaracaksınız;


  ---------------


  https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ Linke tıkladığınızda açılan sayfadan "Açıköğretim Öğrenci Otomosyonu (TÜRKİYE)" Yazısına tı8klayacaksınız, Açılan sayfaya T.C. Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak sol üstte yer alan menülerden " Sınav Giriş Belgesi " linkine tıkladığınızda bilgileriniz karşınıza çıkacaktır. Yazıcıdan çıktı almak için sayfanın en altında link bulunmaktadır. Eğer şifreniz yoksa size en yakın Aöf bürosuna başvurarak şifre alabilirsiniz. Sınava giriş belgenizden çıktı almayı ihmal etmeyin.


  Aöf Öğrencileri 2013-2014 Eğitim döneminde;

  Güz ve Bahar dönemi şeklinde yılda 4 kez sınava girecek olan kredili sistem öğrencileri aşağıdaki adrese girerek sınav giriş yerlerini öğrenebilecekler. Sınav giriş yerleri sınavlarda 2 hafta önce yayınlanmaktadır.

  Aöf 2013 - 2014 Sınav Tarihleri
  Güz Dönemi Ara Sınavı : 14 - 15 Aralık 2013
  Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 25 - 26 Ocak 2014

  Bahar Dönemi Ara Sınavı : 19 - 20 Nisan 2014
  Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 07 - 08 Haziran 2014
  ---------------


  Eğer evinizde yazıcınız yoksa veya çıktı almaya imkanınız yoksa veya sınava giriş belgesini öğrenemiyorsanız en yakın AÖF bürosuna uğrayarak da bu belgeyi temin edebilirsiniz.
  Şimdiden tüm sınavlarda hepinize başarılar diliyorum...

  SINAVA GELİRKEN YANINIZDA BULUNMAMASI GEREKENLER
  Aşağıdakilerden herhangi birinin, kapalı durumda olmasına rağmen yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır.
  1. Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. iletişim araçları.
  2. Dersle ilgili her türlü kitap, not vb.
  3. Fotoğraf makinesi, kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar.
  4. Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar.
  5. Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah

  Aöf Sınavları Hakkında Önemli Uyarılar
  1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.
  2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.
  3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)
  4. Öğrenci ve sınav hizmetleri için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresini kullanınız.
  5. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.
  6. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.
  7. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.

  Google+

  YouTube


 2. sınaba giriş belgemi çıkarttım ama ben dikey geçiş ile işletmeye geçtim. 3.sınıfım. hazırlık dersleri sınava giriş belgesinde gözükmüyor. aldığım dersler de de aöf nin sitesinde (kendi şifremle girdiğim) sadece işletme 3. sınıf dersler gözüküyor. hazırlık derslerinden sınava girecekmiyim girmeyecekmiyim şimdi ben ???


 3. pesimistica Nickli Üyeden Alıntı: sınaba giriş belgemi çıkarttım ama ben dikey geçiş ile işletmeye geçtim. 3.sınıfım. hazırlık dersleri sınava giriş belgesinde gözükmüyor. aldığım dersler de de aöf nin sitesinde (kendi şifremle girdiğim) sadece işletme 3. sınıf dersler gözüküyor. hazırlık derslerinden sınava girecekmiyim girmeyecekmiyim şimdi ben ???
  Sınav giriş belgenizde ne varsa sadece o derslerden sınaav gireceksiniz. Eğer mezun olduğunuz bölüme direk hazırlıksız kayıt hakkı verilmişsse hazırlı kdersleri almazsınız. Aşağıdaki linkten bölümünüzü kontrol edebilirsiniz.

  http://www.aofdestek.net/aof.kayit.i....bolumler.html


 4. AOFDESTEK Nickli Üyeden Alıntı: Sınav giriş belgenizde ne varsa sadece o derslerden sınaav gireceksiniz. Eğer mezun olduğunuz bölüme direk hazırlıksız kayıt hakkı verilmişsse hazırlı kdersleri almazsınız. Aşağıdaki linkten bölümünüzü kontrol edebilirsiniz.

  http://www.aofdestek.net/aof.kayit.i....bolumler.html  ya hocam allah senden milyon kez razı olsun. her soruya cevap veriyorsun. hayatdan ne istiyorsan olur inşallah. çok teşekkür ederim


 5. Amin inşallah. Sizede allah sınavlarda zihin açıklığı versin...


 6. hocam benimde sorumu cevaplarsanız sevinirim.sağlık kurumları işletmeciliği 2. sınıf öğrencisiyim.istatistikte mormal dağılım tablosu var ve bu konuyla ilgili her sınavda yaklaşık 3 soru çıkmış.peki bu tablo ezberlenecek mi yoksa hesap makinesi gibi yanımızda bulundurabilirmiyiz.çok uzun bi tablo.benim için ezberlemek mümkün değil.şimdiden teşekkür ederim.


 7. hemen cevap vereyim istatislikl ilgili tablolar ve formüller kitapçıkta olcak. hesap makinesiyle sınava girin sorun olmaz


 8. çok teşekkür ederim valla içimi rahatlattınız.


 9. 3. sınıf işletme maliyet muhasebesinde formüller veriliyor mu peki


 10. merhabalar ben bir şey öğrenmek istiyorum radyo televizyon bölümüne yeni kayıt yaptırdım. ilk sınavda hangi bölümlerden sorumluyum bilgi verebilirseniz sevinirim.
  teşekkürler


12 SonSon
Aöf Sınav Giriş Belgesini Nasıl Çıkaracaksınız!! Yer İstanbul , 34, TR incelenme 47190 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015