Sınavsız İkinci Üniversite İmkanı - Bütün Üniversite Öğrencileri ve Mezunlarına


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
İlkİlk 1234 ... SonSon
 1. Sponsorlu Bağlantılar


  ben geçen sene aöf 4 yıllık işletme bitirdim yeniden sınavsız açıköğretim 4 yıllık okuyabilirmiyim başka bi bölümü ?


 2. mevlutensaroglu Nickli Üyeden Alıntı: Yardımınıza ihtiyacım var.çünkü ilk defa açıköğretim okuyacağım.ben 2 yıllık elektronik mezunuyum.açıktan 2 yıl okuyup 4 yıla tamamlamak gibi birşey varmış.onun kayıtları ne zaman olacak? lisans tamamlama tarihindemi olacak kayıtlar? yani ekim ayı.cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  Siz Dikey Geçiş kapsamında Direk kayıt Olacaksınız. Aşağıdaki Linki Bulunan Konuyu İnceleyin Lütfen...

  Açıköğretim Dikey Geçiş ile MYO ve Önlisans Mezunlarına 3.Sınıfa Kayıt Hakkı | Açıköğretim I Aöf I Anadolu Üniversitesi Destek Sitesi


 3. carlos45 Nickli Üyeden Alıntı: ben geçen sene aöf 4 yıllık işletme bitirdim yeniden sınavsız açıköğretim 4 yıllık okuyabilirmiyim başka bi bölümü ?
  Evet okuyabilirsiniz.


 4. AOFDESTEK Nickli Üyeden Alıntı: Evet okuyabilirsiniz.
  kayıtlar ne zaman acaba ?


 5. carlos45 Nickli Üyeden Alıntı: kayıtlar ne zaman acaba ?
  Konunun ilk mesajında kayıt tarihleri yeralmaktadır.


 6. benim bir sorum olacak ben şuan aöf önlisans muhasebe vergi uyg. okuyorum bölüm degiştirmek istiyorum yine anadolu üni. den önlisans işletme yada halkla ilişkiler bölümüne geçebiliyormuyum?


 7. vakıf üniversitesinde okumaktayım .Açıköğretime başvuru yapıp ikinci üniversite okuyabilir miyim ?


 8. ingilizce öğretmenliği bölümü vardı sanıyorum yok mu ?


 9. ofrumuzsuzum Nickli Üyeden Alıntı: benim bir sorum olacak ben şuan aöf önlisans muhasebe vergi uyg. okuyorum bölüm degiştirmek istiyorum yine anadolu üni. den önlisans işletme yada halkla ilişkiler bölümüne geçebiliyormuyum?
  Aöf de bölümler arası geçiş yapamazsınız. Aynı üniversitede sınavsız ikinci üniversite kapsamında olsa bile farklı iki aöf bölümü okuyamazsınız. Ancak şunu yaparsınız Atatürk Üniversitesi aöf önlisans bölümlerinden birisine sınavsız ikinci üniversite kapsamında kayıt olup sonra gelip Anadolu Üniversitesinden kaydınızı sildirirsiniz.


 10. fans Nickli Üyeden Alıntı: vakıf üniversitesinde okumaktayım .Açıköğretime başvuru yapıp ikinci üniversite okuyabilir miyim ?
  Evet okuyabilirsiniz...


İlkİlk 1234 ... SonSon
Sınavsız İkinci Üniversite İmkanı - Bütün Üniversite Öğrencileri ve Mezunlarına Yer İstanbul , 34, TR incelenme 129228 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015