Sponsorlu Bağlantılar


Adres, Büro ve Sınav Merkezi Değişiklik Tarihleri :

Merhaba Arkadaşlar,

Kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinden sonra adres, büro ve sınav merkezlerini değiştirmek isteyenler ile ilgili tarihler acıklandı...
Aşağıda hangi tarihlerde değişiklik yapacagınız ile ilgili bilgiler mevcuttur...

Adres, Büro ve Sınav Merkezi Değişiklik Tarihleri :
Güz ve Bahar Dönemleri ara sınavı ve dönem sonu sınavları için adres, büro ve sınav merkezinizi değiştirmek isterseniz aşağıda belirtilen tarihler arasında değişiklik işlemlerinizi http://ogrenci.anadolu.edu.tr internet adresine T.C. No ve Şifrenizi kullanarak veya AOF bürolarına bizzat basvurarak yapabilirsiniz…

16 Kasım 2012 tarihine kadar adres, büro sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi ara sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler güz dönemi dönem sonu sınavı için geçerlidir.

02 Ocak 2013 tarihine kadar adres, büro, sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler.Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler bahar dönemi ara sınav için geçerlidir.

22 Mart 2013 tarihine kadar adres, büro, sınav merkezi değişikliği yapanlar, 2012-2013 öğretim yılı bahar dönemi ara sınavına ve dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilirler. Bu tarihten sonra yapılan değişiklik gelecek dönemi kapsayacaktır.