Aöf 2012-2013 Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
12 SonSon
 1. Aöf 2012-2013 Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı

  Sponsorlu Bağlantılar


  Aöf 2012-2013 Eğitim Yılı 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Yerleri Açıklandı Arkadaşlar...

  Arkadaşlar güz dönemi ara sınav giriş belgesi yayınlandı belgenizi aşagıdaki adresten ögrenci bilgilerinizi girerek alabilirsiniz

  https://login.anadolu.edu.tr/?url=ht.../tr/Login.aspx


  Linke tıkladığınızda açılan sayfaya T.C. Kimlik Numaranız ve Şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa herhangi bir aöf bürosuna giderek şifre alabilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttunuz veya kaybettiyseniz yeni şifrenizi aöf bürosundan almanız gerekmektedir.

  Sınav giriş belgelerinin çıktısını almayı unutmayın. Sınavlara giderken yanınızda öğrenci kimliğiniz ( veya Öğrenci Tanıtım Kartı ), Sınav giriş belgeniz, Nufüz cüzdanınız veya Ehliyet veya Evlenme Cüzdanınızı almayı unutmayın.

  Ara sınavlarda hemen hemen bütün bölümlerde kitapların ilk 4 ünitesinden sorumlusunuz arkadaşlar...

  Sınavdan önce sınava gireceğiniz okulu bulmanız sınav günü ulaşımınızı kolaylaştıracaktır.

  Benim tavsiyem sınav yerine en azından bir iki saat önce gidin, sınava girmeden yanınızda getirdiğiniz ders notlarınıza veya kitaplarınıza çalışmaya devam edin, sınavda ilk önce en son hangi dersten çalıştıysanız o dersin sorularını çözerek başlayın. Önce kesin emin olduğunuz soruları cevaplayın ve aradan çıkarın. Sonrasında diğer soruları yapın. Cevabını bilmediğiniz soruları sallarken mantıklı olan şekilde yani aşağıda anlatacağım şekilde sallayın.

  Sınavlar test usülü ve belli bir sistematiğe göre yapılır. Genellikle bir sınavda her doğru cevap şıkkı sayısı eşittir. Mesela 30 soruluk bir sınavda 6 A, 6B, 6C, 6D, 6E olacak şekilde doğru cevap vardır. Siz cevaplamanız bittiğinde ve sıra sallamaya geldiğinde önce yaptığıız şıkları sayın ve, örneğin, 5A, 4B, 6C, 6D ve 3E olsun. Sallayacaklarınızdan birisi A, 2si B, 3'ü ise E olsun. Böylelikle fazladan 5-6 puan kazanma şansınızı arttırırsınız. Hiç bir şey bilmeseniz bile hiç bir şıkkı boş bırakmayın.

  Unutmayın bu sınavlarda yanlışlar doğruları götürmez.

  Hepinize başarılar diliyorum...

  Google+

  YouTube


 2. Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi ara sınavına girecek olan tüm aöf öğrencilerine başarılar diliyoruz...

  Kimler nerede sınava girecekler???


 3. ben daha çalışmadımm...


 4. şmdi bnm anladıgım benim derlerim matematik 1- iksida giriş 1 -davranış bil. 1- ticaret hukuku 1- dönem sonu işlemleri - mikro iktisat - ve istatistik 1 ben 1. sınıf öğrencisiyim ve bur deslerin hepsinden sınava giriyorum bana ticaret hukuku 1- dönem sonu işlemleri - mikro iktisat - ve istatistik 1 bu derslerin 2. dönem dersi oldugu söylendi.


 5. 2.dönem derslerini bu dönem vermezler. Eğer öğrenci sayfanızda o dersler varsa bu dönemde onlardanda sorumlusunuz ve sınavlara gireceksiniz demektir.


 6. açılmıyo benim internette mi sorun acaba ???


 7. ben giremiyorum . server error diyo herkesde bölemi acaba


 8. ılk gun actım ama artık bende gıremıyorum


 9. neden sayfaya gırılemıyo ya ne biçim sistem bu


 10. sayfayı galıba yenılıyorlar


12 SonSon
Aöf 2012-2013 Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Yayınlandı Yer İstanbul , 34, TR incelenme 38837 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015