2013-2014 Dikey Geçiş, Yatay Geçiş, İkinci Üniversite ve Lisans Tamamlama Kayıt Duyurusu


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. 2013-2014 Dikey Geçiş, Yatay Geçiş, İkinci Üniversite ve Lisans Tamamlama Kayıt Duyurusu

  Sponsorlu Bağlantılar


  2013-2014 Dikey Geçiş, Yatay Geçiş, İkinci Üniversite ve Lisans Tamamlama Kayıt Duyurusu

  2013-2014 Eğitim yılı çoklu kayıt duyurusu Anadolu Üniversitesi'nin internet sitesinde yayınlandı. Buna göre Dikey Geçiş, Yatay Geçiş, Lisans Tamamlama ve İkinci Üniversite kapsamında açıköğretim'e kayıt olacak adayların 30 Eylül pazartesi ile 25 Ekim Cuma günleri arasında aöf büroları aracılığı ile kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir. Bu tarihler arasında başvurmayan adayların kayıt işlemleri gerçekleşmeyecektir.

  ÇOKLU KAYIT
  GÜZ DÖNEMİ
  - Lisans Tamamlama
  - İkinci Üniversite
  - Dikey Geçiş
  - Yatay Geçiş
  30 Eylül Pazartesi
  25 Ekim Cuma
  24-25 Ekim 4 Hafta Başvuru
  4 Hafta Kayıt
  (1 Hafta Bayram)

  Kayıt süreleri uzatılmayacaktır. Kayıt işlemleri ile ilgili bilgiler ayrıca paylaşılacaktır.

  Google+

  YouTube


 2. Kayıtlar başlamasına rağmen hala kayıt yapamıyorum şimdi kayıda başlamak için tıklayın yazıyor tikladigimda tekrar aynı sayfa açılıyor sebebi ne olabilir?


 3. Gzdb Nickli Üyeden Alıntı: Kayıtlar başlamasına rağmen hala kayıt yapamıyorum şimdi kayıda başlamak için tıklayın yazıyor tikladigimda tekrar aynı sayfa açılıyor sebebi ne olabilir?
  Hangi kayıt secenegıni kullanıyorsunuz..?


 4. Bende aynı sorunla karşılaşıyorum.. bunun sebebi ilk gün yoğunluğu olabilir mi.. yoksa ben mi yanlış yerden uğraşıyorum... Dikey Geçiş'ten başvuru yapıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim...


 5. merhabalar dikey geçiş ten kayıt yaptım son 8. adımda hata aldım resim filan yüklendi yani ama en son çıktı alacağım sayfa hata verdi tekrar kayıt yapmaya çalıştığımda "son başvurunuzun üstünden 30 dk geçmeden başvuru yapamazsınız" diyor o çıktı belgesine nasıl ulaşabilirim acaba?


 6. arkadaşlar sanırım buldum https://kayit.anadolu.edu.tr/tr/Basv...uAnaSayfa.aspx linkinde aşağıda sağda T.C. kimlik no istiyor oradan başvuru durumu sorgulayıp pfd belgesini indirebilirsiniz teşekkürler.


 7. Kayıtlı Olmayan Nickli Üyeden Alıntı: Bende aynı sorunla karşılaşıyorum.. bunun sebebi ilk gün yoğunluğu olabilir mi.. yoksa ben mi yanlış yerden uğraşıyorum... Dikey Geçiş'ten başvuru yapıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim...
  https://kayit.anadolu.edu.tr/tr/Basv...uAnaSayfa.aspx linkinden Dikey Geçiş seçeneğini tıklayın..
  Başvuruya şimdi başlamak için tıklayınız. ibaresini goruceksiniz..Adım adım bilgileriniz doldurarak çıktı alınız..


 8. brtsl Nickli Üyeden Alıntı: merhabalar dikey geçiş ten kayıt yaptım son 8. adımda hata aldım resim filan yüklendi yani ama en son çıktı alacağım sayfa hata verdi tekrar kayıt yapmaya çalıştığımda "son başvurunuzun üstünden 30 dk geçmeden başvuru yapamazsınız" diyor o çıktı belgesine nasıl ulaşabilirim acaba?

  Dikey Geçiş kaydınızı tekrar adım adım gerçekleştirmeniz gerekiyor..Sistem hata verdiğinden dolayı..


 9. Sinavsiz ikinci universite seçeneğini kullanarak başvuru yapmaya çalışıyorum ancak hala başaramadım aof aradım yoğunluktan dediler gece gündüz denedim hala olmuyor sorun var sanırım


2013-2014 Dikey Geçiş, Yatay Geçiş, İkinci Üniversite ve Lisans Tamamlama Kayıt Duyurusu Yer İstanbul , 34, TR incelenme 10028 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015