Yarı Dönem ne demek ?


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. Yarı Dönem ne demek ?

  Sponsorlu Bağlantılar


  Arkadaşlar 1.yarı dönem 2.yarı dönem 3.yarı dönem 4.yarı dönem diye dönem dönem sistem ayrılmış. ben 2.sınıftayım 3.yarı dönem derslerinden sınava girdim, peki 4.yarı dönem dersleri ne olacak açıklayabilirmisiniz?

  Google+

  YouTube


 2. 4. yarı dönem için Mart ayında kayıt yenileme yapılacak. Harç ücretini yatırıp kaydınız yeniledikten sonra aöf bürosuna gidip o döneme ait kitaplarınızı alacaksınız ve ders çalışmaya başlayacaksınız.


 3. peki ben 2.nıfın 3 yarı dönemin bütün derslerinden ocak ve şubattaki sınavlarından geçersem yani hiç ders bırakmaz isem 4. yarı dönem derslerinden yine alacakmıyım ? 3.sınıf yani 5.yarı dönem derslerinden almam gerekmiyor mu aslında ?


 4. tengin Nickli Üyeden Alıntı: peki ben 2.nıfın 3 yarı dönemin bütün derslerinden ocak ve şubattaki sınavlarından geçersem yani hiç ders bırakmaz isem 4. yarı dönem derslerinden yine alacakmıyım ? 3.sınıf yani 5.yarı dönem derslerinden almam gerekmiyor mu aslında ?
  Kredili sistem guz ve bahar olmak uzere ıkı donemden oluşmaktadır...
  Guz donemi: 1.yarı donem, 3. yarı donem, 5.yarı donem, 7.yarı donem dersleri alınmaktadır..
  Bahar donemi ise : 2.yarı donem,4.yarı donem,6.yarı donem,8.yarı donem dersleri alınmaktadır...

  Ocak ve Şubat ayındaki sınavlar guz donemi derslerinin sınavlarıdır...Siz bahar donemınde yani Mart ayında kayıt yeniledikten ve harc ucretini yatırdıktan sonra 4.yarı doneme ait kitaplarınızı alıcaksınız..
  Mayıs ve Haziran ayında bu kitaplardan sınava gireceksiniz...3.sınıf 5. yarı donem derslerini ise seneye guz donemınde alıcaksınız..


Yarı Dönem ne demek ? Yer İstanbul , 34, TR incelenme 1809 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015