Sınav Sorularının Yayınlanması


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
 1. Sınav Sorularının Yayınlanması

  Sponsorlu Bağlantılar


  Her yarıyılda 1 Ara Sınav ve 1 Dönem Sonu sınavı olmak üzere 1 dönemde toplam 2 sınavın yapıldığı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim fakültesinde sınavların yapılmasından sonra 2 (iki) iş günü içinde Sınav soruları ve cevapları yayınlanır. Açıköğretim fakültesinde yapılan sınavlara ait sorular ve cevaplar, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminde yayınlanır. Sınav yayınlama sistemine Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Sınav Yayınlama Sistemi bağlantısından ulaşabilirsiniz. Sınav yayınlama sistemine girip TC kimlik numaranız ve Şifreniz ile oturum açtıktan sonra sınav sorularınıza ve cevaplarına bakabilir, cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

  Google+

  YouTube


 2. merhaba , dikey geçiş ile çalışma ekonomisi bölümüne bu yıl kayıt yaptırdım . İki dersim FF , diğer 4 ders BC, BB, BC, BB . Genel not ortalaması 1.89 ve uyarı aldım, bu durumda ff olanları seneye güz döneminde alıyorum, diğer dersleri geçmiş mi sayılıyorum. Yoksa not ortalaması 2 altı olduğu için tüm derslerden mi kalmış olurum?


 3. sigortapamuk Nickli Üyeden Alıntı: merhaba , dikey geçiş ile çalışma ekonomisi bölümüne bu yıl kayıt yaptırdım . İki dersim FF , diğer 4 ders BC, BB, BC, BB . Genel not ortalaması 1.89 ve uyarı aldım, bu durumda ff olanları seneye güz döneminde alıyorum, diğer dersleri geçmiş mi sayılıyorum. Yoksa not ortalaması 2 altı olduğu için tüm derslerden mi kalmış olurum?
  FF olan direkt kalıyor, seneye güz dönemi alacaksınız. CD, DD, DC dersiniz olsaydı sorun olurdu. Ama şu durumda onları direkt geçtiniz.


 4. teşekkür ederim, not ortalaması 2 üstü olmadan bir sonraki dönemden ders alamazsınız diye okumuştum ama bu ilk yılım olduğu için bana geçerli değil sanırım ?


Sınav Sorularının Yayınlanması Yer İstanbul , 34, TR incelenme 2236 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015