Tüm Üniversite Öğrencilerine ve Mezunlarına Sınavsız İkinci Üniversite Olanağı


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
İlkİlk ... 234
 1. Sponsorlu Bağlantılar


  hayatnegarip Nickli Üyeden Alıntı: ben felsefe 2.sınıfa geçtim bu yıl 2 yıllık örgün okuma gibi bir fikrim var ama bu yeni sistemden de yararlanmak işstiyorum
  eğer felsefe acıktan devam edıp ayn ı zamanda 2 yıllık orgun okuyrsam 2.universite kapsamından yararlanabilir miyim?
  3. üniversite oluyor sizinkisi. Buna imkan sağlanacağını sanmıyorum.


 2. teşekkür ederim cevabınız için kesin bir bilgi değil mi sizinkisi? 2 yıllık örgüne yerleşip kayıt yapmazsam olur mu? ikinci üniversite için?


 3. Kayıtlı değil veya mezun değilseniz sınavsız ikinci üniversite kapsamında kayıt olamazsınız.


 4. burcu1789 Nickli Üyeden Alıntı: merhabalar ben orgunde okuyorum aöf den bır bolum yazmak ıstıyorum ıkıncı unıversite yı duydum yalnız harçları yuksekmıs dogrumu yoksa oss ye gırıp yenıden aöf ye tercıh yapabılırmıyım cevaplarsanız sevınırım
  Harçlar normal harç ücretinden bi 50-100tl arası daha fazladır o kadar. Örgünde okurken YGS ile ancak Onlisans kontenjansız bölümlere girebilirsiniz. Diğer tüm bölümler kontenjanlı olduğu için ve aynı anda iki kontenjanlı bölüm okunamadığı için Kontenjanlı bölümleri YGS ile kazansanız dahil kaydınız yapılmaz.

  Ama sınavsız ikinci üniversite kapsamnda direk kayıt hakkınız var.


 5. hayatnegarip Nickli Üyeden Alıntı: ben felsefe 2.sınıfa geçtim bu yıl 2 yıllık örgün okuma gibi bir fikrim var ama bu yeni sistemden de yararlanmak işstiyorum
  eğer felsefe acıktan devam edıp ayn ı zamanda 2 yıllık orgun okuyrsam 2.universite kapsamından yararlanabilir miyim?
  Anadolu Üniversitesi açıköğretim lisans bölümlerinden birisinde okurken, İstanbul veya Atatürk Üniversitesi açıköğretim bölümlerine kayıt olabilirsiniz ancak.


 6. ben örgün öğretimi yıl olarak doldurdum fakat veremediğim bi kaç ders yüzünden hala örgün öğretime devam ediyorum ! bu durumda aöf'ten adalet 2 yıllık adalet bölümünü seçebiliyor muyum ? kayıt yaptırma hakkım olduğunu öğrendim..fakat harç yatıracak mıyım ?


 7. stone Nickli Üyeden Alıntı: ben örgün öğretimi yıl olarak doldurdum fakat veremediğim bi kaç ders yüzünden hala örgün öğretime devam ediyorum ! bu durumda aöf'ten adalet 2 yıllık adalet bölümünü seçebiliyor muyum ? kayıt yaptırma hakkım olduğunu öğrendim..fakat harç yatıracak mıyım ?
  Sınavsız 2.üniversite kapsamında herhangi bir üniversitenin kayıtlı öğrencisi veya mezunu iseniz, Açıköğretim bölümlerine sınavsız olarak direk kayıt olabilirsiniz. Öğrenim ücreti ödeyeceksiniz evet.


İlkİlk ... 234
Tüm Üniversite Öğrencilerine ve Mezunlarına Sınavsız İkinci Üniversite Olanağı Yer İstanbul , 34, TR incelenme 18219 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015