Sponsorlu Bağlantılar


Yatay Geçiş Yönetmeliği kapsamında 5 Eylül 2011 tarihine kadar ve 6111 sayılı Kanun’a göre yatay geçiş yapmak isteyenlerden 23 Eylül 2011 tarihine kadar dönemlik-kredili sistemde öğretim yapan Açıköğretim Fakültesi’ne yatay geçiş başvurusu yapıp, başvurusu kabul edilen adayların kayıtları “İnternet Başvuru” ve “AÖF Bürolarından Kayıt” olmak üzere iki aşamalı gerçekleştirilecektir. İnternet başvuru ve kayıt tarihleri basında, AÖF bürolarında ve http://www.anadolu.edu.tr adresinin “Açıköğretim” ile “Akademik Takvim” kısımlarında duyurulmakta, ayrıca adayların adreslerine kayıt sürecini açıklayan mektup postalanmaktadır.

2011-2012 öğretim yılı internet başvuru ve kayıt tarihleri aşağıda verilmiştir.Adaylar, http://kayit.anadolu.edu.tr internet başvuru sitesinin ana sayfasındaki
“Yatay Geçiş” linkine tıklayarak başvurularını gerçekleştireceklerdir. İnternetten başvurunuzu tamamlayıp iki sayfalık yazıcı dökümünü aldıktan sonra verdiğiniz tüm bilgileri dikkatlice kontrol ediniz. İnternet başvuru sitesinden başvuru yapmak, yazıcıdan döküm almak ve bankaya gerekli ödemeleri yapmak kayıt için yeterli değildir. Kayıt kılavuzunda açıklanan tüm kayıt belgelerini, kayıt süresi içerisinde mutlaka AÖF bürosuna teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kaydınız yapılmamış olur. İnternet başvuru ve kayıt işlemleri hakkında detaylı bilgi edinmek için 2011-2012 Öğretim Yılı Açıköğretim Fakültesi Dönemlik-Kredili Programlar (Çoklu Kayıt) İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu’nu inceleyebilirsiniz. Kılavuza erişmek için burayı tıklayınız.