Akademik Danışmanlık Hizmetleri-Danışmanlık Derslerinin Saat ve Yeri


Sponsorlu Bağlantılar


+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
  1. Akademik Danışmanlık Hizmetleri-Danışmanlık Derslerinin Saat ve Yeri

    Sponsorlu Bağlantılar


    Merkez Sınıf Dersin Adı Grup Günü Ders Baş. Saati Derslik Öğr. Gör. Kurumu Dersin Yapıldığı Bina
    Adana 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 1 Genel Matematik B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 1 İktisada Giriş B Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 2 İktisat Teorisi B Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 2 İstatistik B Cumartesi 11:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11.00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adana 3 İngilizce B Cumartesi 17:00 Çukurova Üniversitesi Çukurova Üniversitesi İİBF
    Adıyaman 1 Genel Matematik A Pazartesi 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 1 Genel Muhasebe A Salı 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 1 İktisada Giriş A Perşembe 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 2 İstatistik A Perşembe 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Adıyaman 3 İngilizce A Cuma 17:15 Adıyaman Üniversitesi Adıyaman İİBF
    Afyon 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 1 Genel Matematik B Pazar 11.00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 1 İktisada Giriş A Pazar 13:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 1 İktisada Giriş B Pazar 13:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 2 İstatistik A Pazar 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Afyon 3 İngilizce A Pazar 12:00 Afyon Kocatepe Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniv. İİBF BİNASI
    Ağrı 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Ağrı 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi AB BLOK
    Aksaray 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 İD 103 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 İD Z01 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 1 İktisada Giriş A Cuma 11:00 İD Z01 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 İD 104 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 İD 101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 İD 101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İD101 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Aksaray 3 İngilizce A Pazar 13:15 İD 102 Aksaray Üniversitesi Aksaray Üniversitesi İİBF
    Alanya 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 1 İktisada Giriş A Salı 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 2 İktisat Teorisi A Salı 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 2 İstatistik A Pazar 11:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 12:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Alanya 3 İngilizce A Cuma 20:00 Akdeniz Üniversitesi Alanya İşlt. F. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Binası
    Amasya 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 233 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 2 İstatistik A Pazar 14:00 101 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Amasya 3 İngilizce A Pazar 16:00 231 Amasya Üniversitesi Amasya Üniversitesi MYO
    Ankara (Gazi) 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 1 İktisada Giriş B Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Gazi) 3 İngilizce B Perşembe 18:00 Gazi Üniversitesi Güni Üniv. Hukuk F.Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 1 İktisada Giriş B Çarşamba 18:00 Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 2 İstatistik A Perşembe 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Anadolu Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Gazi Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Ankara (Cebeci) 3 İngilizce B Perşembe 18:00 Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Hukuk F. Yeni Bina
    Antalya 1 Genel Matematik A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 2 İktisat Teorisi A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 2 İstatistik A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:30 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Antalya 3 İngilizce A Çarşamba 00:00 Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Üniversitesi İİBF
    Ardahan 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 D1 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 D2 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Ardahan 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 D3 Ardahan Üniversitesi Ardahan Üniversitesi MYO
    Artvin 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 1 İktisada Giriş A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 2 İstatistik A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Artvin 3 İngilizce A Pazar 16:00 Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin MYO
    Aydın 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 2 İstatistik A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 15:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Anadolu Üniversitesi Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Aydın 3 İngilizce A Pazar 11:00 Adnan Menderes Üniv. Adnan Menderes Üniv. Aydın MYO
    Balıkesir 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 1 Genel Matematik B Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 1 Genel Muhasebe A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 1 İktisada Giriş B Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 2 İktisat Teorisi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 2 İstatistik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 3 Finansal Yönetim A Perşembe 19:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Balıkesir 3 İngilizce B Salı 18:00 Balıkesir Üniversitesi Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu
    Bandırma 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 1 Genel Muhasebe A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 1 İktisada Giriş A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 2 İstatistik A Pazartesi 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18.00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bandırma 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Balıkesir Üniv.Bandırma İİBF Bandırma İİBF
    Bartın 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 2 İstatistik A Cumartesi 14:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 301 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 303 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Bartın 3 İngilizce A Cumartesi 14:00 302 Bartın Üniversitesi Bartın Ünversitesi İİBF
    Batman 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 2 İktisat Teorisi A Pazar 16:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 2 İstatistik A Perşembe 17:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 19:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 101 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 3 Finansal Yönetim A Salı 19:00 D-12 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Batman 3 İngilizce A Pazar 09:00 102 Batman Ünivesitesi Batman Üniversitesi Rektörlük Binası
    Bayburt 1 Genel Matematik A Perşembe 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 1 İktisada Giriş A Salı 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 2 İktisat Teorisi A Cuma 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 2 İstatistik A Pazar 13:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 3 Finansal Yönetim A Salı 17:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Bayburt 3 İngilizce A Pazar 10:00 Bayburt Üniversitesi Bayburt Üniversitesi İİBF
    Biga 1 Genel Matematik A Salı 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 1 Geenel Muhasebe A Çarşamba 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 19:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 2 İstatistik A Çarşamba 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:30 101 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Biga 3 İngilizce A Salı 17:30 201 ÇOMÜ Biga İİBF Biga İİBF Prof.Dr.Ramazan Aydın Yerleşkesi
    Bilecik 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bilecik 1 İktisada Giriş A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bilecik 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bilecik 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bilecik 2 İstatistik A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bilecik 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bilecik 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bilecik 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bilecik 3 İngilizce A Pazar 11:15 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi İİBF
    Bingöl 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 15:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bingöl 3 İngilizce A Cumartesi 15:30 Bingöl Üniversitesi Bingöl Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Bitlis 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 2 İstatistik A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 3 Finansal Yönetim A Pazar 14:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bitlis 3 İngilizce A Pazar 16:00 Bitlis Eren Üniversitesi Bitlis Eren Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO
    Bolu 1 Genel Matematik A Perşembe 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 2 İktisat Teorisi A Salı 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 2 İstatistik A Cuma 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 3 Finansal Yönetim A Salı 20:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bolu 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Abant İzzet Baysal Üniversitesi Abant İzzet Baysal Üniversitesi İİBF Gölköy K.
    Bozüyük 1 Genel Matematik A Pazartesi 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 1 Genel Muhasebe A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 1 İktisada Giriş A Çarşamba 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 2 İktisat Teorisi A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 2 İstatistik A Salı 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Bozüyük 3 İngilizce A Çarşamba 17:30 Bilecik Üniversitesi Bilecik Üniversitesi Bozüyük MYO
    Burdur 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 2 İstatistik A Çarşamba 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 20:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Burdur 3 İngilizce Çarşamba 18:00 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Üniv. MYO ve MYO Konf. S.
    Bursa 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 Genel Matematik B Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 Genel Matematik C Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 Genel Matematik D Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 Genel Muhasebe B Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 Genel Muhasebe C Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 İktisada Giriş A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 İktisada Giriş B Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 1 İktisada Giriş C Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 2 Muhasebe Uygulamaları B Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 2 İktisat Teorisi B Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 2 İstatistik B Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Bursa 3 İngilizce A Salı 18:00 Uludağ Üniversitesi Uludağ Üniversitesi İİBF
    Çankırı 1 Genel Matematik A Cuma 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 2 İstatistik A Cuma 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:00 E.Öğr.Gör - Yeminli Mali Müşavir Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çankırı 3 İngilizce A Çarşamba 18:00 Karatekin Üniversitesi Karatekin Üniversitesi İİBF
    Çorum 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 1 Genel Muhasebe A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 2 İstatistik A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 12:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Çorum 3 İngilizce A Pazar 16:00 Hitit Üniversitesi Hitit Üniversitesi İİBF
    Diyarbakır 1 Genel Matematik A Salı 17:30 Dicel Üniversitesi FEF Anfi 1
    Diyarbakır 1 Genel Matematik B Salı 17:30 Dicel Üniversitesi MMF 1 5104 Nolu Anfi
    Diyarbakır 1 Genel Muhasebe A Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.1 Nolu Sınıf
    Diyarbakır 1 Genel Muhasebe B Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 4 Nolu Sınıf
    Diyarbakır 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Yeşil Salon
    Diyarbakır 1 İktisada Giriş B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
    Diyarbakır 1 İktisada Giriş C Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
    Diyarbakır 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
    Diyarbakır 2 Muhasebe Uygulamaları B Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
    Diyarbakır 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.3 Nolu Sınıf
    Diyarbakır 2 İktisat Teorisi B Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Pembe Salon
    Diyarbakır 2 İktisat Teorisi C Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 2 Nolu Sınıf
    Diyarbakır 2 İstatistik A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi FEF Zekin Kat D3
    Diyarbakır 2 İstatistik B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi MMF 1 5104 Nolu Anfi
    Diyarbakır 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 1 Nolu Derslik
    Diyarbakır 3 Maliyet Muhasebesi B Çarşamba 17:30 Dicel Üniversitesi DMYO Bodrum Kat Mavi Salon
    Diyarbakır 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 3 Nolu Sınıf
    Diyarbakır 3 Finansal Yönetim A Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 1 Nolu Sınıf
    Diyarbakır 3 Finansal Yönetim B Perşembe 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.2 NoluSınıf
    Diyarbakır 3 İngilizce A Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.1 Nolu Sınıf
    Diyarbakır 3 İngilizce B Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F.2 NoluSınıf
    Diyarbakır 3 İngilizce C Pazartesi 17:30 Dicel Üniversitesi Hukuk F. 5 Nolu Sınıf
    Düzce 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 D Blok 105 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 D Blok 105 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 D Blok Z10 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 2 İstatistik A Pazar 13:30 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 D Blok 115 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Düzce 3 İngilizce A Pazar 15:30 D Blok 117 Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Edirne 1 İktisada Giriş A Salı 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 1 İktisada Giriş B Salı 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:30 Derslik A1 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 2 İstatistik A Cuma 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:30 Derslik A3 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Edirne 3 İngilizce A Çarşamba 18:30 Derslik A2 Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Elazığ 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:30 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:30 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 08:00 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 2 İstatistik A Cumartesi 10:30 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 08:30 A/2 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 A/3 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:30 A/1 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elazığ 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 A/4 Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi
    Elbistan 1 Genel Matematik A Pazar 08:00 118 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
    Elbistan 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 08.00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
    Elbistan 1 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:00 115 KSÜ Afşin MYO Elbistan MYO
    Elbistan 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 08:00 115 KSÜ Afşin MYO Elbistan MYO
    Elbistan 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
    Elbistan 2 İstatistik A Cumartesi 10:00 116 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
    Elbistan 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
    Elbistan 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 08:00 115 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
    Elbistan 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 08:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
    Elbistan 3 İngilizce A Pazar 10:00 117 KSÜ Elbistan MYO Elbistan MYO
    Erzincan 1 İktasada Giriş A Pazartesi 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 1 Genel Muhasebe A Cuma 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 1 Genel Matematik A Salı 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 2 İstatistik A Perşembe 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 2 İktisat Teorisi A Cuma 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 3 Finansal Yönetim A Salı 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:00 M2 Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzincan 3 İngilizce A Çarşamba 19:00 Anfi Erzincan Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 1 İktisada Giriş A Pazar 15:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 1 İktisada Giriş B Pazar 15:00 B-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 C-III Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 A-1 Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 1 Genel Matematik B Pazar 13:00 A-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 13:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 2 İstatistik A Pazar 08:00 C-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 2 İstatistik B Pazar 08:00 C-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 2 İktisat Teorisi B Pazar 10:00 B-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 08:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 A-II Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 B-I Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 3 İngilizce A Pazar 15:00 C-III Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Erzurum 3 İngilizce B Pazar 15:00 C-IV Atatürk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş B Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 1 İktisada Giriş C Pazartesi 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe A Salı 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe B Salı 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 1 Genel Muhasebe C Salı 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-1 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik B Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 1 Genel Matematik C Çarşamba 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
    Eskişehir - Anadolu 2 Muhasebe Uygulamaları B Cuma 18:15 Yeni Bina 1 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
    Eskişehir - Anadolu 2 İstatistik A Çarşamba 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
    Eskişehir - Anadolu 2 İstatistik B Çarşamba 18:15 Yeni Bina 1 Anadolu Üniversitesi aÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
    Eskişehir - Anadolu 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
    Eskişehir - Anadolu 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 3 Finansal Yönetim A Salı 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
    Eskişehir - Anadolu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:15 Yeni Bina 3 Anadolu Üniversitesi AÖF Eğitim Öğretim ve Danışmanlık Birimi
    Eskişehir - Anadolu 3 İngilizce A Cuma 18:15 Hukuk Anfi-2 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - Anadolu 3 İngilizce B Cuma 18:15 Hukuk Anfi-3 Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi
    Eskişehir - ESOGÜ 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 1 Genel Muhasebe A Salı 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 2 Muhasebe Uygulamaları A Cuma 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 2 İstatistik A Çarşamba 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 3 Finansal Yönetim A Salı 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Eskişehir - ESOGÜ 3 İngilizce A Cuma 18:15 Osmangazi Üniversitesi Osmangazi Üniversitesi İİBF
    Gaziantep 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 Genel Matematik B Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 Genel Matematik C Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 Genel Matematik D Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 Genel Muhasebe B Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 Genel Muhasebe C Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 İktisada Giriş A Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 İktisada Giriş B Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 1 İktisada Giriş C Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 2 İstatistik A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 3 Finansal Yönetim A Pazar 15:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Gaziantep 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Gaziantep Üniversitesi Gaziantep Üniversitesi
    Giresun 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 B-2 Giresun Üniversitesi
    Giresun 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 B-3 Giresun Üniversitesi
    Giresun 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:00 B-2 Giresun Üniversitesi
    Giresun 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 B-3 Giresun Üniversitesi
    Giresun 2 İstatistik A Cumartesi 15:00 B-1 Giresun Üniversitesi
    Giresun 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 B-1 Giresun Üniversitesi
    Giresun 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 B-1 Giresun Üniversitesi
    Giresun 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 B-4 Giresun Üniversitesi
    Giresun 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 B-1 Giresun Üniversitesi
    Giresun 3 İngilizce A Pazar 15:00 B-1 Giresun Üniversitesi
    Gümüşhane 1 Genel Matematik A Pazartesi 19:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 2 İktisat Teorisi A Salı 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 2 İstatistik A Pazartesi 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 19:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 3 Finansal Yönetim A Perşembe 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Gümüşhane 3 İngilizce A Salı 17:00 Gümüşhane Üniversitesi Gümüşhane Üniv. Gümüşhane MYO
    Hakkari 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 A-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 A-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 1 Genel Matematik A Cumartesi 16:00 A-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 B-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 B-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 14:00 B-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 A-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:00 C-2 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 C-1 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hakkari 3 İngilizce A Pazar 14:00 C-3 Hakkari Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
    Hatay 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 1 İktisada Giriş B Cumartesi 13:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 1 İktisada Giriş C Cumartesi 13:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 1 Genel Muhasebe C Cumartesi 10:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:30 122 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 1 Genel Matematik B Cumartesi 08:30 112 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 1 Genel Matematik C Cumartesi 08:30 113 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 08:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 2 İstatistik A Pazar 13:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:30 111 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 08:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Hatay 3 İngilizce A Cumartesi 15:30 121 Mustafa Kemal Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Iğdır 1 İktisada Giriş A Cumartesi 08:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 1 Genel Matematik A Cumartesi 12:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 12:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 2 İstatistik A Cumartesi 16:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:00 1 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 3 Finansal Yönetim A Pazar 08:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 14:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Iğdır 3 İngilizce A Cumartesi 08:00 2 Nolu Anfi Iğdır Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Isparta 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Z-19 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 2 İstatistik A Perşembe 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Z-22 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Isparta 3 İngilizce A Pazartesi 18:00 Z-18 Nolu Derslik Süleyman Demirel Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 1 İktisada Giriş B Pazar 11:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 İŞLETME ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 1 Genel Matematik B Pazar 14:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 İŞLETME ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 2 İstatistik A Pazar 16:00 NİHAD SAYAR ANFİ I Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 İŞLETME Z 9 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İŞLETME Z 2 Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 16:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Bahçelievler 3 İngilizce A Pazar 14:00 NİHAD SAYAR ANFİ II Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F.
    İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 5. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 1 İktisada Giriş B Pazar 16:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 1 Genel Muhasebe B Pazar 11:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik A Pazar 14:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 1 Genel Matematik B Pazar 16:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 2. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları B Pazar 14:00 2. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 2 Muhasebe Uygulamaları C Pazar 16:00 6. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 3. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 6. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 1. Anfi Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Beyazıt 3 İngilizce A Pazar 16:00 3. Derslik Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitü MYO
    İstanbul - Haydarpaşa 1 İktisada Giriş A Pazar 15:00 ANFİ I Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Muhasebe B Pazar 15:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 ANFİ I Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 1 Genel Matematik B Pazar 11:00 ANFİ III Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 2 İstatistik A Pazar 09:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 ANFİ IV Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İstanbul - Haydarpaşa 3 İngilizce A Pazar 15:00 ANFİ II Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
    İzmir - Buca 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 A2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 1 İktisada Giriş B Pazar 09:00 A4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:50 A5 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:50 A6 Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 A6 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 1 Genel Matematik B Pazar 13:30 A4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 2 İstatistik A Pazar 10:50 B4 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 B2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:30 B2 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:50 B1 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 3 İngilizce A Pazar 15:20 A5 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 3 İngilizce B Pazar 15:20 B3 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    İzmir - Buca 3 İngilizce C Pazar 15:20 B1 Dokuzeylül Üniversitesi İ.İ.B.F
    Kahramanmaraş 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 1 İktisada Giriş B Perşembe 18:00 Sp-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe B Çarşamba 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 1 Genel Muhasebe C Çarşamba 18:00 SP-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 1 Genel Matematik A Salı 18:00 SH-1 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kahramanmaraş 1 Genel Matematik B Salı 18:00 SH-2 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kahramanmaraş 1 Genel Matematik C Salı 18:00 SH-3 Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kahramanmaraş 1 Genel Matematik D Salı 18:00 SH-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 1 Genel Matematik E Salı 18:00 SP-4 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 SP-3 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 2 Muhasebe Uygulamaları B Salı 18:00 SH-9 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 2 İstatistik A Perşembe 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 SP-1 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Kahramanmaraş 3 İngilizce A Pazartesi 18:00 SP-2 Sütçü İmam Üniversitesi BESYO
    Karabük 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 Anfi 2 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 09:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 2 İstatistik A Pazar 13:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:00 Anfi 3 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 3 Finansal Yönetim A Pazar 15:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karabük 3 İngilizce A Pazar 09:00 Anfi 4 Karabük Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
    Karaman 1 İktisada Giriş A Cuma 19:30 301 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 1 Genel Muhasebe A Perşembe 19:30 206 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 1 Genel Matematik A Çarşamba 18:45 103 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 17:45 201 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 2 İstatistik A Perşembe 18:00 309 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 2 İktisat Teorisi A Cuma 19:30 104 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:45 202 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 3 Finansal Yönetim A Salı 18:45 202 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 3 Türk Vergi Sistemi A Cuma 18:30 203 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Karaman 3 İngilizce A Perşembe 18:30 203 Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 1 İktisada Giriş A Çarşamba 19:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 1 Genel Muhasebe A Salı 17:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 1 Genel Matematik A Pazartesi 19:30 A-204 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 2 İstatistik A Salı 19:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:30 A-203 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 17:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 19:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kars 3 İngilizce A Çarşamba 19:30 A-202 Kafkas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kastamonu 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:30 104 Anadolu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 11:30 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:45 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:30 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 2 İstatistik A Cumartesi 13:45 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:30 104 Anadolu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 11:30 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:30 101 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:45 103 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kastamonu 3 İngilizce A Cumartesi 15:45 102 Kastamonu Üniversitesi Kastamonu MYO
    Kayseri 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 Anfi-1 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kayseri 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 Anfi-2 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
    Kayseri 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 Anfi-1 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kayseri 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kayseri 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kayseri 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 11:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kayseri 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 15:00 S-Blok 106 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
    Kayseri 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 S-Blok 205 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
    Kayseri 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 S-Blok 203 Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kayseri 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 S-Blok 202 Erciyes Üniversitesi i.İ.B.F.
    Kırıkkale 1 İktisada Giriş A Çarşamba 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 1 Genel Matematik A Perşembe 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 17:45 115 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 2 İstatistik A Çarşamba 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 2 İktisat Teorisi A Salı 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 17:45 218 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 17:45 222 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırıkkale 3 İngilizce A Çarşamba 17:45 115 Nolu Sınıf Kırıkkale Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kırklareli 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 2 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 1 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 1 Genel Matematik A Pazar 13:30 2 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 3 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 2 İstatistik A Pazar 09:00 3 Nolu Salon Anadolu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:30 3 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 11:00 4 Nolu Salon Anadolu Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 3 Finansal Yönetim A Pazar 09:00 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:30 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırklareli 3 İngilizce A Pazar 15:30 4 Nolu Salon Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri MYO
    Kırşehir 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 101 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 1 Genel Muhasebe A Pazar 12:30 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:00 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 2 İstatistik A Cumartesi 12:30 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 2 İktisat Teorisi A Pazar 10:00 103 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:30 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:00 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:00 102 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kırşehir 3 İngilizce A Pazar 15:00 104 Nolu Derslik Ahi Evran Üniversitesi MYO
    Kilis 1 İktisada Giriş A Cumartesi 08:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kilis 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kİlis 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 AZ-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kilis 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 10:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kilis 2 İstatistik A Cumartesi 10:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kilis 2 İktisat Teorisi A Pazar 08:00 AZ-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kilis 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 10:00 A1-02 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kilis 3 Finansal Yönetim A Pazar 08:00 AZ-02 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kilis 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:00 A1-04 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kilis 3 İngilizce A Cumartesi 08:00 A1-03 7 Aralık Üniversitesi Merkezi Derslik Binası
    Kocaeli 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:30 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 1 Genel Muhasebe A Salı 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 1 Genel Matematik A Salı 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 2 İstatistik A Çarşamba 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 2 İktisat Teorisi A Salı 20:15 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:30 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 3 Finansal Yönetim A Perşembe 18:30 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 20:15 Z 05 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kocaeli 3 İngilizce A Çarşamba 20:15 Z 01 Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 2 İstatistik A Pazar 13:00 Mevlana Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 Konevi Anfisi Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Konya 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 146 Nolu Salon Selçuk Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 1 İktisada Giriş A Çarşamba 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 1 Genel Muhasebe A Salı 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 1 Genel Matematik A Pazartesi 18:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 2 İktisat Teorisi A Salı 18:00 Derslik 4 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Derslik 3 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Kütahya 3 İngilizce A Çarşamba 20:00 Derslik 5 Dumlupınar Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 İktisada Giriş A Cumartesi 16:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 İktisada Giriş B Cumartesi 16:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 İktisada Giriş C Cumartesi 16:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 Genel Muhasebe B Cuma 18:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 Genel Muhasebe C Cuma 18:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 Genel Matematik A Pazar 16:00 Salon 1 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 Genel Matematik B Pazar 16:00 Salon 2 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 1 Genel Matematik C Pazar 16:00 Salon 3 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 18:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 2 Muhasebe Uygulamaları B Perşembe 18:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 2 İstatistik A Cuma 18:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 2 İktisat Teorisi A Pazar 16:00 Derslik 306 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 3 Maliyet Muhasebesi A Salı 18:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 18:00 Derslik 305 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 16:00 Derslik 310 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 3 İngilizce A Çarşamba 19:00 Salon 404 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 3 İngilizce B Çarşamba 19:00 Salon 402 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Malatya 3 İngilizce C Çarşamba 19:00 Salon 407 İnönü Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Manisa 1 İktisada Giriş A Pazartesi 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 1 Genel Muhasebe A Salı 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 1 Genel Matematik A Perşembe 19:30 5 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 2 Muhasebe Uygulamaları A Perşembe 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 2 İstatistik A Salı 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:30 7 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 3 Finansal Yönetim A Perşembe 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Manisa 3 İngilizce A Cuma 19:30 6 Nolu Dersane Celal Bayar Üniversitesi İ.İ.B.F. UNCUBOZKÖY KAMPUSU
    Mardin 1 İktisada Giriş A YOK YOK YOK YOK YOK
    Mardin 1 Genel Muhasebe A Pazar 11:00 1 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
    Mardin 1 Genel Matematik A Cumartesi 08:00 2 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
    Mardin 2 Muhasebe Uygulamaları A YOK YOK YOK YOK YOK
    Mardin 2 İstatistik A Pazar 15:00 2 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
    Mardin 2 İktisat Teorisi A YOK YOK YOK YOK YOK
    Mardin 3 Maliyet Muhasebesi A YOK YOK YOK YOK YOK
    Mardin 3 Finansal Yönetim A YOK YOK YOK YOK YOK
    Mardin 3 Türk Vergi Sistemi A YOK YOK YOK YOK YOK
    Mardin 3 İngilizce A Pazar 11:00 3 Nolu Derslik Artuklu Üniversitesi Rektörlük/Yenişehir
    Mersin 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 1 İktisada Giriş B Cumartesi 15:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 11:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 11:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 4 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 1 Genel Matematik B Cumartesi 09:00 1 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 09:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 2 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 15:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Mersin 3 İngilizce A Cumartesi 09:00 3 Nolu Derslik Mersin Üniversitesi İ.İ.B.F. ÇİFTLİKKÖY KAMPUSU
    Muğla 1 İktisada Giriş A Pazartesi 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 1 Genel Muhasebe A Cuma 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 1 Genel Matematik A Perşembe 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 2 İstatistik A Çarşamba 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 2 İktisat Teorisi A Perşembe 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 3 Maliyet Muhasebesi A Çarşamba 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 3 Finansal Yönetim A Salı 18:00 109 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 110 Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Muğla 3 İngilizce A Perşembe 18:00 Z6 Muğla Üniversitesi Sıtkı Koçman Yabancı Diller YO
    Nazilli 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 12:45 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 1 Genel Matematik A Cumartesi 10:40 5 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:40 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 2 İstatistik A Cumartesi 12:45 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 7 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:40 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 12:45 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nazilli 3 İngilizce A Cumartesi 14:25 9 Nolu Derslik Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F.
    Nevşehir 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 4 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 13:00 5 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 6 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 2 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Nevşehir 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 3 Nolu Derslik Nevşehir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Niğde 1 İktisada Giriş A Cumartesi 13:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 405 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 406 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 13:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 15:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Niğde 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 404 Nolu Sınıf Niğde Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Ordu 1 İktisada Giriş A Pazar 12:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 1 İktisada Giriş B Pazar 12:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 1 Genel Muhasebe A Pazar 08:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 1 Genel Matematik A Pazar 10:00 Derslik 1 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 1 Genel Matematik B Pazar 10:00 Derslik 2 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 10:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 2 İstatistik A Pazar 08:00 Derslik 2 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 2 İstatistik B Pazar 08:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 Derslik 3 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 10:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 3 İngilizce A Pazar 12:00 Derslik 4 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Ordu 3 İngilizce B Pazar 12:00 Derslik 5 Ordu Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi
    Osmaniye 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 A-Z01 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 13:00 A-Z02 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 15:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 11:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Osmaniye 3 İngilizce A Cumartesi 13:00 A-Z03 Korkut Ata Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 1 İktisada Giriş A Cumartesi 14:00 İşletme II B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 1 İktisada Giriş B Cumartesi 14:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 1 Genel Muhasebe A Salı 17:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 İşletme I B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 1 Genel Matematik B Cumartesi 09:00 İşletme II B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 İktisat II Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 2 İstatistik A Cumartesi 09:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 14:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 14:00 İşletme I B Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 3 Finansal Yönetim A Salı 17:00 Seçmeli Dersler Sınıfı Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 İktisat I Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Rize 3 İngilizce A Pazar 16:00 İktisat I Rize Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Sakarya 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 1 İktisada Giriş B Cumartesi 10:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 1 Genel Muhasebe A Pazar 10:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 1 Genel Muhasebe B Pazar 10:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 1 Genel Matematik B Cumartesi 13:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 12:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 2 İstatistik A Pazar 14:30 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 15:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 A-102 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 A-104 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 10:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Sakarya 3 İngilizce A Pazar 13:00 A-101 Sakarya Üniversitesi İ.İ.B.F. A Blok
    Samsun 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:00 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
    Samsun 1 İktisada Giriş B Cumartesi 09:00 A-218 Anadolu Üniversitesi MYO
    Samsun 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 10:45 A-218 Ünye Ticaret Lisesi MYO
    Samsun 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 10:45 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
    Samsun 1 Genel Matematik A Cumartesi 12:45 A-220 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
    Samsun 1 Genel Matematik B Cumartesi 12:45 A-218 Anadolu Üniversitesi MYO
    Samsun 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:45 A-223 Ünye Ticaret Lisesi MYO
    Samsun 2 İstatistik A Cumartesi 14:30 A-223 Anadolu Üniversitesi MYO
    Samsun 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 10:45 A-223 Anadolu Üniversitesi MYO
    Samsun 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 12:45 A-225 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
    Samsun 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 10:45 A-225 Anadolu Üniversitesi MYO
    Samsun 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 A-225 Anadolu Üniversitesi MYO
    Samsun 3 İngilizce A Cumartesi 14:30 A-227 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
    Samsun 3 İngilizce B Cumartesi 14:30 A-225 Ondokuzmayıs Üniversitesi MYO
    Siirt 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 14:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 1 Genel Matematik A Cumartesi 09:00 B09 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 11:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 2 İstatistik A Cumartesi 14:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:00 B10 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 16:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 09:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 14:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
    Siirt 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 B11 Siirt Üniversitesi MYO
    Sinop 1 İktisada Giriş A Pazar 15:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 1 Genel Matematik A Pazar 10:15 Salon 1 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 2 İstatistik A Pazar 10:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:15 Salon 2 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 15:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sinop 3 İngilizce A Pazar 08:15 Salon 3 Sinop Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Sivas 1 İktisada Giriş A Pazartesi 17:30 Merkez Anfi 1 Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
    Sivas 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 17:00 Merkez Anfi 1 Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
    Sivas 1 Genel Matematik A Salı 17:00 Merkez Anfi III Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
    Sivas 2 Muhasebe Uygulamaları A Çarşamba 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
    Sivas 2 İstatistik A Salı 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
    Sivas 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 17:00 Merkez Anfi II Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
    Sivas 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 17:00 106 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
    Sivas 3 Finansal Yönetim A Cuma 17:00 106 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
    Sivas 3 Türk Vergi Sistemi A Salı 17:00 Merkez Anfi I Cumhuriyet Üniversitesi İ.İ.B.F
    Sivas 3 İngilizce A Cumartesi 10:00 1 Nolu Derslik Cumhuriyet Üniversitesi C.M.Y.O
    Şanlıurfa 1 İktisada Giriş A Cumartesi 10:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 1 İktisada Giriş B Cumartesi 10:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 08:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 08:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 1 Genel Muhasebe C Cumartesi 08:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 1 Genel Matematik A Cumartesi 13:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 1 Genel Matematik B Cumartesi 13:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 1 Genel Matematik C Cumartesi 13:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 10:00 Salon 6 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 2 İstatistik A Cumartesi 13:00 Salon 1 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 2 İstatistik B Cumartesi 13:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 12:00 Salon 2 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 10:00 Salon 3 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 08:00 Salon 1 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 Salon 2 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 3 Türk Vergi Sistemi B Cumartesi 13:00 Salon 7 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 3 İngilizce A Cumartesi 15:00 Salon 5 Harran Üniversitesi MYO
    Şanlıurfa 3 İngilizce B Cumartesi 15:00 Salon 4 Harran Üniversitesi MYO
    Şırnak 1 İktisada Giriş A Pazar 09:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 Derslik 1 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 13:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 2 İstatistik A Pazar 09:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 2 İktisat Teorisi A Pazar 11:00 Derslik 2 Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 3 Finansal Yönetim A Pazar 11:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Şırnak 3 İngilizce A Pazar 15:00 İ.İ.B.F. ANFİ Şırnak Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tekirdağ 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 Anfi Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 1 Genel Muhasebe A Pazar 14:00 Anfi Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 1 Genel Matematik A Pazar 09:00 Anfi Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 16:00 2 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 2 İstatistik A Pazar 11:00 2 Nolu Derslik Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 2 İktisat Teorisi A Pazar 14:00 2 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 14:00 3 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 3 Finansal Yönetim A Pazar 16:00 3 Nolu Derslik Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 11:00 3 Nolu Derslik Anadolu Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    Tekirdağ 3 İngilizce A Pazar 09:00 3 Nolu Derslik Öğr.Mediha Mehmet Tetikol İ.Ö.O. Ziraat Fakültesi
    Tokat 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 1 Genel Muhasebe A Çarşamba 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 1 Genel Matematik A Salı 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 2 İstatistik A Cuma 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 2 İktisat Teorisi A Pazartesi 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 3 Maliyet Muhasebesi A Pazartesi 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Maliye IV Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 3 Türk Vergi Sistemi A Perşembe 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tokat 3 İngilizce A Cuma 18:00 Maliye III Derslik Gaziosmanpaşa Üniversitesi İ.İ.B.F
    Trabzon 1 İktisada Giriş A Cumartesi 11:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 1 Genel Muhasebe B Cumartesi 13:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 1 Genel Matematik A Pazar 11:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 1 Genel Matematik B Pazar 11:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 1 Genel Matematik C Pazar 11:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 2 Muhasebe Uygulamaları B Cumartesi 13:00 FD2 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 2 İstatistik A Cumartesi 11:00 FD1 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 2 İstatistik B Cumartesi 11:00 FD2 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 09:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 3 Finansal Yönetim A Pazar 13:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 3 Finansal Yönetim B Pazar 13:00 FKA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 09:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 3 İngilizce A Cumartesi 11:00 FBA KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Trabzon 3 İngilizce B Cumartesi 11:00 FD3 KTÜ Fen Fakültesi Fizik Bölümü
    Tunceli 1 İktisada Giriş A Pazar 11:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tunceli 1 Genel Muhasebe A Pazar 09:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tunceli 1 Genel Matematik A Pazar 13:00 D-1 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tunceli 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 11:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tunceli 2 İstatistik A Pazar 15:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tunceli 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:15 D-2 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tunceli 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:15 D-3 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F
    Tunceli 3 Finansal Yönetim A Pazar YOK YOK YOK YOK
    Tunceli 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar YOK YOK YOK YOK
    Tunceli 3 İngilizce A Pazar 11:00 D-3 Tunceli Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Uşak 1 İktisada Giriş A Cuma 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 1 Genel Muhasebe A Salı 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 1 Genel Matematik A Perşembe 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazartesi 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 2 İstatistik A Perşembe 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 3 Maliyet Muhasebesi A Cuma 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 3 Finansal Yönetim A Pazartesi 19:00 201/A Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 3 Türk Vergi Sistemi A Çarşamba 19:00 201/A Anadolu Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Uşak 3 İngilizce A Salı 19:00 201/B Uşak Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu
    Van 1 İktisada Giriş A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 1 Genel Muhasebe A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 1 Genel Matematik A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 2 İstatistik A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 2 İktisat Teorisi A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 08:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 3 Finansal Yönetim A Pazar 10:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 13:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Van 3 İngilizce A Pazar 15:00 Yüzüncüyıl Üniversitesi Zeve Kampusu Van ilinde dersler 22 Şubat 2012 Pazar Günü Başlayacaktır!!!
    Yalova 1 İktisada Giriş A Cumartesi 15:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 09:00 İİBF113 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:00 İİBF224 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 2 Muhasebe Uygulamaları A Pazar 15:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 2 İstatistik A Cumartesi 17:00 İİBF112 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 2 İktisat Teorisi A Pazar 09:00 İİBF113 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 3 Maliyet Muhasebesi A Pazar 13:00 İİBF103 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 3 Finansal Yönetim A Pazar 17:00 İİBF112 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 3 Türk Vergi Sistemi A Pazar 09:00 İİBF102 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yalova 3 İngilizce A Pazar 11:00 İİBF224 Yalova Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 1 İktisada Giriş A Cumartesi 09:30 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 1 Genel Muhasebe A Cumartesi 13:00 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 1 Genel Matematik A Cumartesi 11:15 Salon 103 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 2 Muhasebe Uygulamaları A Cumartesi 13:00 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 2 İstatistik A Cumartesi 11:15 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 2 İktisat Teorisi A Cumartesi 09:30 Salon 101 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 3 Maliyet Muhasebesi A Cumartesi 09:00 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 3 Finansal Yönetim A Cumartesi 11:15 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 3 Türk Vergi Sistemi A Cumartesi 13:00 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Yozgat 3 İngilizce A Cumartesi 14:45 Salon 102 Bozok Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 1 İktisada Giriş A Perşembe 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 1 Genel Muhasebe A Pazartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 1 Genel Matematik A Cumartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 2 Muhasebe Uygulamaları A Salı 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 2 İstatistik A Cuma 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 2 İktisat Teorisi A Çarşamba 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 3 Maliyet Muhasebesi A Perşembe 18:00 Z-3 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 3 Finansal Yönetim A Çarşamba 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 3 Türk Vergi Sistemi A Pazartesi 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.
    Zonguldak 3 İngilizce A Salı 18:00 Z-1 Anfi Karaelmas Üniversitesi İ.İ.B.F.

    Google+

    YouTube


  2. T. Dili bölümünün danışmanlık derslerini es geçmişsiniz


  3. var mı acaba istanbuldan burlara katılan yoğunluk filan nasıl acaba ??


  4. ugri Nickli Üyeden Alıntı: var mı acaba istanbuldan burlara katılan yoğunluk filan nasıl acaba ??
    Ben daha öncesinde çok gittim, baya bir kalabalık oluyor ama oldukça eğlenceli ve verimli geçiyor dersler. Ayrıca yeni arkadaşlar edinmek ve sosyalleşmek için çok güzel bir ortam...


  5. bende derslere gidiyorum sakarya'da kesinlikle verimli oluyor.. 3 yıllık sınıf arkadaşlarım olduu...


  6. 2012 - 2013 dersleri ne zaman başlıyor


  7. Henüz açıklanmadı maalesef...


Akademik Danışmanlık Hizmetleri-Danışmanlık Derslerinin Saat ve Yeri Yer İstanbul , 34, TR incelenme 4608 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015