Elimdeki Ders Kitaplarını Vermek İstiyorum


Sponsorlu Bağlantılar


 1. Elimdeki Ders Kitaplarını Vermek İstiyorum

  Sponsorlu Bağlantılar


  Arkadaşlar selam,

  Elimde geçen yılın basımına ait Murat Yayınları-Bankacılık ve Sigortacılık bölümü ait 2. sınıf kitapları mevcut. Son derece temiz, hatta bitanesinde çizik bile yok, o kadar yani :) Ben bu kitapları vermek istiyorum, bu bölümde okuyan arkadaşlarımız varsa boşuna neden para versinler dimi? hem ben de elden çıkarmış olurum. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum, isteyen olursa her yere kargoyla gönderebilirim. gulhansevilmis@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

  Ha ayrıca,

  1. sınıf Matematik ve 2. sınıf istatistik derslerinin de yargı akademiye ait kitapları da mevcut ve bunları da vermek istiyorum. Aynı zamanda bu derslerin Karacan açıköğretime ait nokta atış soru kitapları da elimde, ben bu kitaplarıla bu dersi cidden yüksek puanlarla geçtim. Özellikle nokta atış soru kitapları işaretlenmiş, üzerinde işlem yapılmış ama yine de işe yaracağı kesin. Bununla da ilgili yukardaki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. Umarım birilerinin işine yarar...

  Google+

  YouTube


 2. slm lar bende bankacılık 2.sınıftayım avrupa yakasında oturuyorum bu sene kitaplar farklı hiç bir yayın evi yardımcı kaynak çıkarmamış test kitabı çıkarmış.bende yardımcı kaynak arıyorum hala duruyorsa ben alabilirim çok sevinirim..


 3. arkadaşlar kitapları bu site aracılığıyla bana ulaşan bir arkadaşa gönderdim


 4. Arkadaslar
  Elimde kredili sisteme uygun isletme bolumu 7.ve 8. yariyil Murat yayinlari kitaplari var. Almak isteyeniniz varsa vermek isterim.


Elimdeki Ders Kitaplarını Vermek İstiyorum Yer İstanbul , 34, TR incelenme 1938 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015