Dış Ticaret Programı


Sponsorlu Bağlantılar


İlkİlk 123
  1. Sponsorlu Bağlantılar


    orgun turk dılı ve edebıyatı okuyorum..sınavsız ıkıncı unıversıte olarak dıs tıcaret veya lojıstık okumayı dusunuyorum sızce hangısı daha avantajlıı?? lojıstık mı dıs tıcaret mıı ?? yorumlarınızı beklıyorum


  2. cagla21 Nickli Üyeden Alıntı: orgun turk dılı ve edebıyatı okuyorum..sınavsız ıkıncı unıversıte olarak dıs tıcaret veya lojıstık okumayı dusunuyorum sızce hangısı daha avantajlıı?? lojıstık mı dıs tıcaret mıı ?? yorumlarınızı beklıyorum
    Merhaba Çağla21; ben de senin durumuna benzer bir durumdaydım ve senn gibi oldukça zorlanmıştım karar vermek için.Sonunda ikinci üniversite olarak lojistik okumaya ayrıca aof nin e-sertifika programından dış ticaret uzmanlığı sertifikası almaya karar verdim.Çok araştırdım en mantıklısı bu bence sana da tavsiye ederim.Dış ticaret ve lojistik beraber olursa çok daha anlamlı olur.


  3. Selam arkadaşlar ben dış ticaret 2.sınıf okuyorum,çıkmış sınav sorularına ulaşamadım ulaşan varsa yada nasıl ulaştılarsa yardımcı olsun.....cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim... :))


  4. Dış Ticaret Bölümü Öğrencilerine özel konu açtım arkadaşlar. İstediğiniz herşeyi o konuda bulabilirsiniz. Ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

    Link : http://www.aofdestek.net/showthread.php?t=52599


İlkİlk 123
Dış Ticaret Programı Yer İstanbul , 34, TR incelenme 17157 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015