Açıköğretim Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı


Sponsorlu Bağlantılar


İlkİlk ... 234
 1. Sponsorlu Bağlantılar


  ;)

  ylmzsngl Nickli Üyeden Alıntı: Merhaba dostlar...

  Öğrenim durumu 4 yıllık lisans ile sonuçlanırsa :) hem halkla ilişkiler hemde lisans diploması alma hakkımız oluyormu? yoksa ön lisans diploması geçersiz olup sadece lisans diploması mı geçerli oluyor?
  Evet 2 tane diplomayı da alıcaksınız;)


 2. Yılmaz arkadaşım durumu bende şöyle özetliyeyim sen ortaöğretim diploması aldıktan sonra ilköğretim diplomasını ne yapacaksınki. Halkla ilişkiler kolay diye birşey yok diğer bölümleride incelediyseniz temel derslerin hepsi aynı kitap aynı dersler hangi bölümde okuyorsanız o bölüm ağırlık dersler oluyor ayrıca ben tarihi hiç sevmezdi uygarlık tarihini okudukca ilgim ve bilgim arttı şimdi tarihi daha çok seviyorum.


 3. gül_34 Nickli Üyeden Alıntı: Yılmaz arkadaşım durumu bende şöyle özetliyeyim sen ortaöğretim diploması aldıktan sonra ilköğretim diplomasını ne yapacaksınki. Halkla ilişkiler kolay diye birşey yok diğer bölümleride incelediyseniz temel derslerin hepsi aynı kitap aynı dersler hangi bölümde okuyorsanız o bölüm ağırlık dersler oluyor ayrıca ben tarihi hiç sevmezdi uygarlık tarihini okudukca ilgim ve bilgim arttı şimdi tarihi daha çok seviyorum.
  önemsiz demedim zaten :) aksine önemli gördüğüm için iki farklı diploma alabilirmiyiz diye sordum. Şu halde gerçekten iyi bir avantaj oluyor bizim için.


 4. Merhaba, bende bu sene aöf kayıt yaptırcam fakat bölüme karar veremedim =( yani aklımda halkla ilişkiler ve adalet var. Sonradan 4 yıllığa tamamlamayı düşünüyorum.
  Halkla ilişkilerin dersleri nasıl oluyor. Adalete göre kolay mı =)


 5. GuLsSaH Nickli Üyeden Alıntı: Merhaba, bende bu sene aöf kayıt yaptırcam fakat bölüme karar veremedim =( yani aklımda halkla ilişkiler ve adalet var. Sonradan 4 yıllığa tamamlamayı düşünüyorum.
  Halkla ilişkilerin dersleri nasıl oluyor. Adalete göre kolay mı =)
  Halkla ilişkiler Adalet'e göre daha kolay ve sözel bir bölümdür. Adalet ise mesleki ağırlıklı bir bölümdür.


 6. AOFDESTEK Nickli Üyeden Alıntı: Halkla ilişkiler Adalet'e göre daha kolay ve sözel bir bölümdür. Adalet ise mesleki ağırlıklı bir bölümdür.
  Ben çalıştığım için üstesinden rahatlıkla gelebileceğim bir bölümde başlamak istiyorum. Zamanım kısıtlı oluyor. Sizce tercihim ne olmalı? Bu konu da nasıl bir yol izlemeliyim.


 7. Halkla ilişkiler kontenjansız bi bölüm yazan herkes girebilir


 8. Ders notlarını bulamıyorummmmmmmmmmm :(


 9. ssellmaa Nickli Üyeden Alıntı: Ders notlarını bulamıyorummmmmmmmmmm :(
  Aöf Ders Notları burdan ulaşabilirsin


İlkİlk ... 234
Açıköğretim Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Programı Yer İstanbul , 34, TR incelenme 24140 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015