Halkla Ilişkilerden Mezun Olan Var Miii


Sponsorlu Bağlantılar


123 ... SonSon
 1. Halkla Ilişkilerden Mezun Olan Var Miii

  Sponsorlu Bağlantılar


  Arkadaşlar Halkla Ilişkiler Mezunu Olup Iş Bulan Varmi Acaba:):):)

  Google+

  YouTube


 2. ben mezun değilim ama bende merak ettim halkla ilişkiler öğrencisi olarak boşamı okuyoruz mezun olup çalışan birileri yokmu?


 3. slm ben mezun oldum ama iş bulma konusunda bi umudum yok


 4. hasgok Nickli Üyeden Alıntı: slm ben mezun oldum ama iş bulma konusunda bi umudum yok
  Özellikle Kamu kuruluşlarında çalışmak istiyorsanız, günümüzde artık sadece mezun olmak yeterli değil. Kamu Personeli sınavına girip yeterli puan almak gerekiyor.
  Bunun dışında Özel Sektör içinse Kişisel gelişim şartı ön planda. Lisans diploması şartı bir tarafta kişisel beceriler de ayrıca değerlendiriliyor.
  Kısaca İşsizliğin yoğun olduğu ülkemizde Universite mezunu olarak iş bulmak istiyorsak artı yönlerimizi keşfetmek ve bu yönde kendimizi geliştirmek bizlere düşen en önemli görevdir.


 5. mezun değilim ama aylardır iş arıyorum ve bulamıyorum bende öyle boş boş oturacağıma kurslara gittim ve gidiyorumda. bakalım artık noolucak


 6. bir türlü mezun olamıyorum iktisat ve atatürk ilkeleri ve inkilap tarihi çok zor


 7. bende mezun oldum ama iş başvurusu hıc yapmadım cunku ısletmeye gecıs yaptım suanda ısletme 3 sınıftayım


 8. Halkla İlişkiler mezunuyum. Şu an için İktisat son sınıf öğrencisiyim. Halkla İlişkiler mezunu olarak bir kamu kuruluşunda çalışyorum. Deha, sabrın ve gayretin çocuğudur. Yeter ki inanın..


 9. milck Nickli Üyeden Alıntı: bende mezun oldum ama iş başvurusu hıc yapmadım cunku ısletmeye gecıs yaptım suanda ısletme 3 sınıftayım
  Ben de bu sene ikinci üniversite olarak halkla ilişkiler okumak istiyorum.Mezun olunca da sizin yaptığınız gibi işletme 3.ten devam edeceğim inşallah.Ama Halkla ilişkiler bölümü zor bir bölüm diye duyumlar alıyorum.Gerçekten zor bir bölüm mü ?Zorsa hangi dersler zor mesela?Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler!


 10. bambi Nickli Üyeden Alıntı: Ben de bu sene ikinci üniversite olarak halkla ilişkiler okumak istiyorum.Mezun olunca da sizin yaptığınız gibi işletme 3.ten devam edeceğim inşallah.Ama Halkla ilişkiler bölümü zor bir bölüm diye duyumlar alıyorum.Gerçekten zor bir bölüm mü ?Zorsa hangi dersler zor mesela?Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler!

  Açıköğretim herkes kolay olarak düşünüyor bunun nedenide,sınavlarda doĞru yanlış götürme olayı yok;)
  Atarız tutar yada o notu alamam mı,nede Olsa geçme notu 50 filan böyle düşünceler içerisinde olanlarda Oluyor;)

  Ama çalışırsanız zor Olmaz;)


123 ... SonSon
Halkla Ilişkilerden Mezun Olan Var Miii Yer İstanbul , 34, TR incelenme 14875 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015