Sınava Katılamayanlar-Sınavda Sorumlu Olunan Üniteler


Sponsorlu Bağlantılar


 1. Sınava Katılamayanlar-Sınavda Sorumlu Olunan Üniteler

  Sponsorlu Bağlantılar  Her ne sebeple olursa olsun sınavlara katılmayan öğrenciler için mazeret sınavı yapılmaz.

  Sınava giriş belgesinde belirtilen yerde ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için (mazeretli bile olsalar) başka bir yerde veya zamanda telafi sınavı açılmaz. Bu nedenle, her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir. Öğrencilerin mağdur olmamaları için, mutlaka sınavlara katılmaları gerekmektedir. Mazeretli bile olsalar, öğrenciler için telafi sınavı açılmaz.

  Sınavlarda Sorumlu Olduğum Üniteleri Nasıl Öğrenebilirim?
  Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerindeki önlisans programlarında ve lisans bölümlerinde okutulacak dersler ve ders adlarının karşılarında ara sınavda sorumlu olunacak üniteler “2012-2013 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Güz ve Bahar Dönemlerinde Okutulacak Ders Listesi”nde belirtilmektedir.
  2012-2013 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Güz ve Bahar Dönemlerinde Okutulacak Ders Listesine buradan erişebilirsiniz.  Ara Sınava Katılmayan Öğrenciler Dönem Sonu Sınavına Katılabilirler mi?
  Ara sınava katılmayan öğrenciler, ara sınav notunu sıfır (0) kabul ederek, isterlerse dönem sonu sınavına katılabilirler.

  Kaynak:https://ogrenci.anadolu.edu.tr/

  Google+

  YouTube


 2. 2012-2013 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri Güz ve Bahar Dönemlerinde Okutulacak Ders Listesine buradan erişebilirsiniz.

  Dipnot: AS:Ara sınav DS:Dönem sonu sınavı


Sınava Katılamayanlar-Sınavda Sorumlu Olunan Üniteler Yer İstanbul , 34, TR incelenme 1490 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015