Açıköğretim İngilizce 2 Ders Notları / Ders Kitabı


Sponsorlu Bağlantılar


 1. Açıköğretim İngilizce 2 Ders Notları / Ders Kitabı

  Sponsorlu Bağlantılar


  Açıköğretim İngilizce 2 Ders Notları / Ders Kitabı


  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2012-2013 eğitim yılı itibari ile tüm bölümleri kredili sisteme geçirmiştir. Kredili sistem ile dersler bölünmüş ve çoğalmış ders kitapları ise yenilenmiştir.


  Kayıt yenileme ve kayıt zamanları yaşanan keşmekeşlik sebebi ile birçok öğrenci ders kitaplarını alamamaktadır. Anadolu Üniversitesi bunun önüne geçebilmek için e-kitap hizmetini başlatmış ve kitapları internete eklemiştir. Bizlerde aöf ders kitaplarına daha kolay ulaşmanızı sağlamak amacıyla kitapların linklerini sitemizde paylaşmayı düşünerek bu konuyu oluşturduk. Aşağıdan İngilizce 2 ders kitabını görebilirsiniz arkadaşlar.


  Aöf Açıköğretim İngilizce 2 kitabını aşağıdan pdf olarak görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ders Kitabını Görebilmek İçin bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader (PDF Dosyası Nedir? Hangi Programla Görüntülenir?) veya muadili bir programın yüklü olması gerekmektedir. PDF'i hala göremiyorsanız Güvenli ve Hızlı İnternet için Google Crome internet tarayıcısını bilgisayarınıza kurmanızı tavsiye ederim. ( Programlar Bilgisayarınızda Bulunmuyorsa İsimlerinin Üzerine Tıklayarak Bilgisayarınıza İndirip Kurabilirsiniz. )

  Google+

  YouTube


 2. İngiLizce 2 Ders notları konu özetLeri yok mu


Açıköğretim İngilizce 2 Ders Notları / Ders Kitabı Yer İstanbul , 34, TR incelenme 20973 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015