AÖF - İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi 1. Sınıf (YARDIM!)


Sponsorlu Bağlantılar


12 SonSon
 1. AÖF - İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi 1. Sınıf (YARDIM!)

  Sponsorlu Bağlantılar


  Merhaba Arkadaşlarım.
  Benim çok büyük ve sıkıntılı bir sorunum var. Ben bu sene AÖF'lü oldum. İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi 1. Sınıfındayım. Şimdi müsadenizle sıkıntımı paylaşayım sizlerle..
  Benim bir Kız arkadaşım var ve çok ciddi devam ediyor ilişkimiz evlilik düşünüyoruz ama problemimiz büyük Kız Uludağ ÜNV. Fen Edebiyat Fakültesi mezunu. Babası Makina Mühendisi, Annesi Memur, Abisi Doktor, Kız Kardeşi Sınıf öğretmeni kızda kendisi Memur olmayı hedefliyor. Şimdi benimde en az AÖF mezunu olmam gerekiyor. Ailesi Lise ve altı tahsillilere Kızını vermicekmiş yani anlayacağınız ne yapıp ne edip benim 4 yılda hiç tekrar yapmadan AÖF'ten mezun olmam lazım kezza ben 25 Kız arkadaşım 26 yaşında yaşlarımızda ilerde kaybedeceğimiz 1'dk mız bile yok. Ben çalışıyorum ama evde İnternet'im var ve İnternet üzerinden 1-2-3-4 sınıf derslerine çalışabileceğim en kapsamlı içeriği olan ve bunlardan kolayca yararlanabileceğim basit ve anlatımlı siteler ve kaynaklar istiyorum gecemi gündüzümü buna vericem umarım derdimi anlatabilmişimdir ve beni anlamışsınızdır. Şimdiden hepinizden ALLAH razı olsun düşüncelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum herkese kolay gelsin. Sevgiler, Saygılar..

  Google+

  YouTube


 2. Sayın üye;forumda ders notları,deneme soruları ve geçmiş yıllara ait çıkmış sorular
  mevcut,yapacağınız tek şey bol bol çalışmak madem bu kadar isteklisiniz derslere
  çalışmak sizin için zor olmayacaktır tabii çalışınca da sene kaybı olmadan okulunuzu bitirirsiniz umarım,iyi forumlar...


 3. Anladım Kardeşim şimdi ben sadece bol bol bu siteden saydığınız ders notları, deneme soruları, geçmiş yıllara ait çıkmış sorular bölümünden yararlansam yeterli olurmu kursa gitmesem kitaplara falan çalışmasam?
  Düşünceleriniz için Teşekkürler..


 4. Eğer zamanınız ve imkanınız varsa kursa gidebilir veya kaynak kitaplardan da
  yararlanırsınız, ama ders kitaplarındaki özetleri ve ünite sonu testlerini çözdükten sonra;geçmiş yıllarda çıkan özellikle son iki üç yılın sorularına çalışırsanız istediğiniz başarıları elde edeceğinizi düşünüyorum,
  rica ederim.


 5. Aşkın gücü ve sevgi her zorluğu yener:)


 6. Yok Kardeş Valla zamanımda imkanımda. Kitaplardaki özetleri ve Ünite sonu testlerini çözmeden sadece geçmiş yıllardaki çıkan özellikle 2-3 yılın sorularını bol bol çözsem yeterli olurmu?
  Aynen sırf Aşkım Sevgim için bu işe bulaştım beni bu yolda yanlız bırakma olurmu? :)


 7. Çalıştıktan sonra zor değil,yeterki çalış,zaten sınavlar da abartı derecesinde zor geçmiyor buna inan:)


 8. Herkes zor diyor ama gözümü korkuttular. İnternet üzerindeki en iyi kaynağı bulup düzenli olarak çalışmak istiyorum. Kafam çok karışık..


 9. Zor değil,düzenli olarak vakit ayırıp çalişman yeterli,bu konuda forumumuzdan
  yararlanabilirsiniz,ortada kafa karıştıracak göz korkutacak kadar büyük bişey yok,
  sadece düzenli çalış yeter:)


 10. Aşkın gücü ve sevgi her zorluğu yener

  eğer dediğin gibi olsaydı arkadaşım dünyada para olmadanda yaşanırdı sevgi sadece manevi bişeydir maddi varlıklar olmadan asla bir işe yaramaz o yüzden hayali değil gerçekçi şeylere bakmak lazım


12 SonSon
AÖF - İktisat Fakültesi / Kamu Yönetimi 1. Sınıf (YARDIM!) Yer İstanbul , 34, TR incelenme 7347 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015