Ders kitapları soruları yanlış mı ?


Sponsorlu Bağlantılar


 1. Ders kitapları soruları yanlış mı ?

  Sponsorlu Bağlantılar


  arkadaşlar ders kitaplarındaki ünitelerin sonundaki kendimizi sınayalım testleri yanıt anahtarları yanlış sanırım şu an farkettim...Bireyler arası iletişim ders kitabının 1.ünite kendimizi sınayalım sorularından 7.soru'da empati'yi sormuş..Fakat yanıt anahtarında e şıkkı doğru yanıt kabul edilmiş,e şıkkı "Geribildirim" ... Yanıt anahtarında da cevabınız yanlış ise "empati kurarak dinleme" konusunu gözden geçirin demiş :)..Kısacası cevabı geribildirim olarak gösteriyor ve bizi empati kurarak dinlemeye yönlendiriyor... Ayrıca muhasebe denetimi ve maliyet analizi dersi 2.ünitesinin cevaplarının tümü de a şıkkı...Bi kontrol edermisiniz sadece bende mi bu hata var öğrenmek istedim..Eğer genel anlamda böyle birşey varsa "üç nokta" :))

  Google+

  YouTube


 2. Aynı ünitede Arkadan konuşulma korkusu seçeneklerden hangisi için engeldir? diye sormuş. Yanıtın Kendini açmaya olması gerekirken ifade etmeye olduğu görünüyor. Hata var sanırım.


 3. uvero Nickli Üyeden Alıntı: Aynı ünitede Arkadan konuşulma korkusu seçeneklerden hangisi için engeldir? diye sormuş. Yanıtın Kendini açmaya olması gerekirken ifade etmeye olduğu görünüyor. Hata var sanırım.

  bende szin gibi takıldım .benim notlarımda da aynı durum sözkonusu


Ders kitapları soruları yanlış mı ? Yer İstanbul , 34, TR incelenme 2123 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015