2.sınıf kayıt yenıleme

kgt

Yeni Üye
merhaba ben kamu yonetımı 2.sınıfa gectım kayıt yenıleme ıslermlerı nasıl olur.
birde aöf öğrencı sayfasından bılgılerımı gırdıgımde donem-1 toplamyıl-1 yazıyor 2.sınıfa gectım bır ılgısı varmı.
tesekkurler

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Öğrenci sayfası daha güncellenmemiştir. Kayıt yenileme önce ders seçim sonra harç ödeme sonra bürodan kitapları alma şeklinde olacak. Detaylı açıklaması yapılacaktır.

kordon

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
aöf sosyal hizmetler 2.sınıfım ata aöfden ıkınci unversıte kapsamında bölüm olsun dedim ön kayıtda çocuk gelişim yazdım ancak su an halkla ilişkler olsun istyorum fakat sisdemde önkaydınız bulunmakta denilio..nasıl yapacam ben şimdi ????

kgt

Yeni Üye
merhaba bu kayıt yenileme işlemleri ders ekle sil sistemine girdiğimde benim 1.sınıf genel ortalamam 1.77 yani yetersiz derslerim var.bu dönem 2.sınıf dersleri ile beraber yetersız oldugum derslerıde almak ıstıyorum ama ders ekle sıl bolumunde 1.sınıf derslerı cıkmıyor 2015-2016 guz donemı derslerı cıkıyor ekleyebılecegım derslerde. nasıl yapacagım yardımcı olurmusunuz.sımdıden tesekkurler.

K

Kayıtsız Kullanıcılar

Misafir
merhaba bu kayıt yenileme işlemleri ders ekle sil sistemine girdiğimde benim 1.sınıf genel ortalamam 1.77 yani yetersiz derslerim var.bu dönem 2.sınıf dersleri ile beraber yetersız oldugum derslerıde almak ıstıyorum ama ders ekle sıl bolumunde 1.sınıf derslerı cıkmıyor 2015-2016 guz donemı derslerı cıkıyor ekleyebılecegım derslerde. nasıl yapacagım yardımcı olurmusunuz.sımdıden tesekkurler.
Aynen benim de böyle internette de araştırdım kimse bu konu hakkında bişey söylememiş. Yardımcı olursanız sevinirimm

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Kaldıgınız dersler bahar donemıne ait ise göremezsiniz..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz