2 yıllık bankacılık ve siğortacılıktan sonra

alplion

Yeni Üye
2 yıllık bankacılık ve siğortacılıktan sonra işletme ve iktisat harici bi bölüm seçebilir miyim.
hanği bölümün avantajı ve dezavantajları nelerdir.
lisans a kayıt için hanği yolları izlemeliyim şim diden bol bol teşekkürler

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bankacılık ve Sigortacılık Mezunları DGS ile Açıköğretimde direk 3. sınıfa İşletme-İktisat bölümlerinden birine kayıt olabilirler. Bankacılık mezunu olduğunuz için iki bölümünde size katkıları olacaktır. İktisat biraz daha bankacılık sektörüne göz kırpar, işletme ise daha çok özel sektöre göz kırpmaktadır.

Açıköğretim işletme veya iktisat bölümlerinden birine kayıt olmak için, Anadolu Üniversitesi'nin duyurduğu tarihlerde; internetten başvuru ve Aöf Bürolarına başvuru şeklinde iki aşamalı kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi'nin geçen yıl ki duyurusu :

1- Dikey Geçiş:
Açıköğretim Fakültesi veya Meslek Yüksekokulları Ön Lisans Programı mezunu olup, mezuniyet alanları “http://aofkayit.anadolu.edu.tr” adresinde ilan edilen Liste 1 - Liste 2’de yer alanlar, İktisat ve İşletme Fakültelerine “Dikey Geçiş” için İnternetten başvurup, kayıt yaptırabilirler.

Yukarıda sıralanan kayıt gruplarının kayıt işlemleri “Internet Başvuru” ve “Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bürolarından Kayıt” olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecektir.

Internet Başvuru adresi: http://aofkayit.anadolu.edu.tr
Internet Başvuru işlemleri: 25 Ekim 2010 Pazartesi günü başlayıp
26 Kasım 2010 Cuma günü saat 17.00’de sona erecektir.

Kayıt işlemleri: 25 Ekim 2010 Pazartesi günü başlayıp
23 Kasım 2010 Salı günü mesai saati bitiminde sona erecektir.
24, 25, 26 Kasım 2010 tarihlerinde mazeretli olanların kayıtları yapılacaktır.

Şeklindeydi. Bu yılda hemen hemen aynı tarihlerde olacağını düşünmekteyiz. Siz yinede forumumuza ara ara göz atmayı ihmal etmeyin....

İyi forumlar dilerim...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn