Aöf Ders Muafiyeti

RizEsporLu

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
Selamlar, ben aöf işletme 2. sınıf öğrencisiyşm. Bu yıl aöf önlisans ev idaresi bölümüne yerleştim. İşletme bölümünden kaydımı sildirip ev idaresi bölümüne kayıt yaptırmayı düşünüyorum. İşletme birinci sınıf dersleri GENEL İŞLETME , DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ , İKTİSADA GİRİŞ , TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ve HUKUKA GİRİŞ dersleri ev idaresi bölümünün birinci sınıfında da var. Ben işletmeden kaydımı sildirip ev idaresi bölümüne kayıt yaptırırsam bu derslerden muaf tutulur muyum ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Selamlar, ben aöf işletme 2. sınıf öğrencisiyşm. Bu yıl aöf önlisans ev idaresi bölümüne yerleştim. İşletme bölümünden kaydımı sildirip ev idaresi bölümüne kayıt yaptırmayı düşünüyorum. İşletme birinci sınıf dersleri GENEL İŞLETME , DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ , İKTİSADA GİRİŞ , TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ve HUKUKA GİRİŞ dersleri ev idaresi bölümünün birinci sınıfında da var. Ben işletmeden kaydımı sildirip ev idaresi bölümüne kayıt yaptırırsam bu derslerden muaf tutulur muyum ?

Anadolu Üniversitesinden daha önce alıp da basarmıs oldukları Atatürk ilkeleri ve inkılâp Tarihi, Türk Dili,Yabancı Dil ve Temel Bilgi Teknolojisi dersleri transfer edilebilir Bu dersleri geçtiyseniz dilekçe vererek muaf olabilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz