Aöf kayıtla ilgili bir sorum var

topalsolucan

Yeni Üye
Konunun yeri burasi degilse kusura bakmayin...

AÖF işletme kayıt yaptiracagim.Kayıt klavuzunu okudum.Klavuzu okumadan önce herkes vana ikamehgah belgesi,savcılıktan onaylanacak ,bazı belgeler noter onayli olacak diyorlardi.....
Klavuzda İstenen belgeler olarak...
1. İnternet Başvuru Belgesi
2. Fotoğraflı-İmzalı Form
3. Öğrenci Bilgi Formu
1. İnternet Başvuru Belgesi
2. Fotoğraflı-İmzalı Form
3. Öğrenci Bilgi Formu
30.08.1989 dogumluyum , Baglı oldugum askerlik subesine e-mail attim ve tecilimin 31.12.2011 kadar sürdügünü söyledi.Bu durumda subeden belge almam gerek yok degilmi?
Öğrenci Bilgi Formu Lise diplamasinin fotokobi ve aslini götürecegim yani ayriyeten onaylatmam gerekiyormu?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Konunun yeri burasi degilse kusura bakmayin...

AÖF işletme kayıt yaptiracagim.Kayıt klavuzunu okudum.Klavuzu okumadan önce herkes vana ikamehgah belgesi,savcılıktan onaylanacak ,bazı belgeler noter onayli olacak diyorlardi.....
Klavuzda İstenen belgeler olarak...

30.08.1989 dogumluyum , Baglı oldugum askerlik subesine e-mail attim ve tecilimin 31.12.2011 kadar sürdügünü söyledi.Bu durumda subeden belge almam gerek yok degilmi?
Öğrenci Bilgi Formu Lise diplamasinin fotokobi ve aslini götürecegim yani ayriyeten onaylatmam gerekiyormu?
Şubeden herhangi bir belge almanıza gerek yok. 29 yaşından küşük ve ÖSYS den açıköğretime ilk defa kayıt yaptıracak adaylar Askerlik şubesinden belge almamaktalar.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem