Aöf m.ü dersleri hakkında

orkunistanbul

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar marmara üniversitesi aöf derslerine katılmak için müracat vb. prosedürlere gerek varmı? Bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.İyigünler

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar marmara üniversitesi aöf derslerine katılmak için müracat vb. prosedürlere gerek varmı? Bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.İyigünler
Herhangi bir şeye gerek duyulmamaktadır. Öğrenci kimlik belgenizle birlikte direk içeri girip derslere katılabilirsiniz.

orkunistanbul

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşım aradığın tüm cevaplar aşağıdaki linkte geçekten çok kaliteli bir site aradığın herşeyi kolayca orada bulabilirsin :) :) :)
benim için en önemli sorun bu sene marmara üniversitesi aöf derslerine mi gidiyim yoksa açıköğretim dershanesine mi? Dershaneye gidiceksem murat açıköğretime gitcem.Ama marmara üniversitesi gibi bir imkan varken niye kursa gidiyim diyorum.Murat açıköğretimin test yayınlarını falan alırım derside marmara üniversitesinde görürüm.Zaten işletme 3. sınıfta zor ders yok herhalde Finansal Yönetim İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Maliyet Muhasebesi Türk Vergi Sistemi en zorları bunlarmış çok fazla kasmaya gerek olcak dersler değil herhalde bunlar.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
benim için en önemli sorun bu sene marmara üniversitesi aöf derslerine mi gidiyim yoksa açıköğretim dershanesine mi? Dershaneye gidiceksem murat açıköğretime gitcem.Ama marmara üniversitesi gibi bir imkan varken niye kursa gidiyim diyorum.Murat açıköğretimin test yayınlarını falan alırım derside marmara üniversitesinde görürüm.Zaten işletme 3. sınıfta zor ders yok herhalde Finansal Yönetim İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Maliyet Muhasebesi Türk Vergi Sistemi en zorları bunlarmış çok fazla kasmaya gerek olcak dersler değil herhalde bunlar.
Marmara Üniversitesinde verilecek olan dersler öğretim görevlisine bağlı olarak kaliteli veya değil diyebiliyoruz. İlk derse giderek orada göreceğiz maalesef. Kimine göre eğitim kaliteli kimine görede kalitesiz olabilir. Bende okurken derslere gittim faydalı bulmuştum. Onun dışında Aöf Dvd Görüntülü Eğitim Seti - Açıköğretim Eğitim Seti - Aöf dvd setleri daki yardımcı dvd setlerini tavsiye edebilirim. Ama dersaneye gideceğim diyorsan onlardada çok fayda sağlayacaksındır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem