askerlik durum belgesi

saddler

Yeni Üye
Bölüm:
Uluslararası İlişkiler
Öncelikle merhaba ..

Ben 1991 doğumluyum . Lisede 2 sene kaybıma rağmen akşam lisesiyle 20 yaşında lise öğrenimimi bitirdim daha sonra hiç ara vermeden 1 sene myoda okudum maddi durumlardan dolayı bu sene aöf yazdım ve uluslararası ilişkiler bölümünü kazandım .. şimdi kayıt esnasında askerlik durum belgesi isteniyor sanırım bu askerlikle ilgili karşıma bir sorun çıkarır mı ? Çünkü daha öncesinde muayeneye hiç gitmedim zaten kağıtta gelmedi akşam lisesi ve üniversite tecil ettirdiği için .. Askerlikle ilgili karşıma bir sorun çıksada daha önce hiç tecil yaptırmadığım için lise diplomamla tecil yapma imkanım var mı ? Şimdiden teşekkürler

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Hayır askerlikle ilgili karşınıza sorun çıkmaz. Geçen yıl askerlik durum belgesi istenmiyordu ama bu yıl eklemişler yine sanırım. Önceden hiç tecil yaşptırmamışsanız şu an 3 yıl tecil hakkınız var demektir. En kötü bunu kullanıp devam edersiniz.

Lacremel

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
Bu aada aman dikkat derim; 1 Ocak 2010'dan itibaren askere çağrı tebligatı kağıt göndererek değil, TRT1'den duyuru ile gerçekleşiyor. Bence askerlik şubene git ve sor, en garantisi. Zaten belge de gerekirse yine orası vermeye yetkilidir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn