Can Çıkar Huy Çıkmaz... | Camdan Atlayan Tek Kişi Bir Türk

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN

Can Çıkar Huy Çıkmaz...
Camdan Atlayan Tek Kişi... Bir Türk

Japonya'daki 8,9 büyüklüğündeki depremi yaşayan Türklerden Selimhan Kılıç, sarsıntı başlayınca kendini camdan dışarı attığını söyledi. Kılıç, "Biraz sakinleşince eve girdim. İkinci sarsıntıda da yine camdan atladım" dedi

Japonya’da meydana gelen 8,9 büyüklüğündeki deprem sırasında ülkede bulunan Türklerden İbrahim Selimhan Kılıç, NTV televizyonunun canlı yayınına telefonla bağlandı.

Kılıç, deprem sırasında yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:
"Ben Tokyo’ya 20 kilometre uzaklıktaki Tayitama eyaletinin Toka şehrinde oturuyorum. İlk sarsıntı sırasında evdeydim. Bayağı bir şiddetliydi. Kendimi camdan dışarı attım. Fakat uzun sürdü, hemen kesilmedi. Biraz sakinleşir gibi olunca tekrar eve girdim. Ama ikinci kez bir sarsıntı oldu, ben yine camdan atladım. Küçük sarsıntılar halen devam ediyor.

Bulunduğumuz yerde bir sıkıntı yok, sadece gaz kesildi. Japonya birçok yerinde arkadaşlarım var. Onlarla internette görüştüm. Japonya’da yaklaşık 4-5 bin Türk yaşıyor, hiç birinde yaralanma, ölüm veya herhangi bir sıkıntı yoktur. En fazla yıkım Miyagi tarafında oldu. Orada ölü sayısı 60 diye veriliyor."

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
İçimize malkoçoğlu kaçmış:p
Ben olsam ben de aynısını yaprdım heralde depremden degil,kurtulmaya çalışırken ölürdüm:p

Aşkaimtisal

Yeni Üye
kaçıncı kattan atmış kendini onu niye söylememiş.....:) ama sanırsam fazla yüksek değilmiş ki ikinci sarsılmada da aynı vaka vuku bulmuşş.....:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,734
Son üye
Irrigationerr