eögrenmeye nasıl giriş yapacagız

erhanyurttas

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
kredili sistemin eögrenme nasıl giriş yapacagız aof e posta adıyla ve şifresiyle giris yapmaya calısıyorum kulanıcı adı ve şifre yanlıs diyor t.c kimlik numarasını deneniyorum aynı sekil kullanıcı adı ve şifre diyor bilen varsa yardımcı olurmu formlarda deneme sınavı goruntulu egitim videoları sesli kıtap birde bu ekitapların hepsi yüklenmemiş herhalde hata veriyor bir çok ders bu konular bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

sago

Yeni Üye
yaa aynı sorun bende de var ek yerleştirme ile gıda analiz bölümüne yerleştim uzaktan eğitim kitaplarla birlikte bana kullanıcı adı ve şifre gönderdiler ama giriş yapamıyorum kullanıcı adını ve şifreyi kontrol edin yazıo kaç gündür ugraşıyorum ama giremiyorum neden acaba sınavlarda yaklaşıo

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar;

E-öğrenme konusunda herkes sıkıntı çekiyor sizin gibi. Ben sistemleri henüz açmadıklarını düşünüyorum. Yoksa şuana kadar böyle bir sıkıntı yaşanmazdı. Bir iki haftaya kadar sistemlerini açacaklarını düşünüyorum.

D

deaysi

Misafir
aöf burosuna sordum

aöf burosuna sordum ben de gıremıyordum sistemde sorun var kımse gıremıyor dedıler bı ıkı haftaya duzelırmış