güz donemine giremeyenler

nurtenazade

Yeni Üye
Merhabalar ben doğum sebebiyle iktisat 2. Sınıf güz dönemi sınavlarına giremedim bahar döneminde kayıt yenileyip ara ve finallere girdim fakat bahar döneminden iki dersten cd ve ff almisim. güz dönemine uyari bahar dönemine tekrar yazıyor. Seneye 3. Sınıfta güz doneminde beni neler bekliyor yardımcı olursanız sevinirim

Dekalb

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba,

Güz döneminde alamadığınız dersleri (2. sınıf derslerini) alacaksınız. Bahar döneminde ise CD ve FF olan dersleri alacaksınız. Tabi bunların yanında hem güz hem de baharda üstten de ders alabilirsiniz.

nurtenazade

Yeni Üye
Yani önümüzdeki guz döneminde hem dönemin derslerini hem onceki güz döneminin derslerini vermem gerekiyor toplam 14 ders olacak hepsini bir donemde nasil verebilirim? Kaldıklarım olursa onlarda bir dahaki seneye mi eklenir yine

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Yani önümüzdeki guz döneminde hem dönemin derslerini hem onceki güz döneminin derslerini vermem gerekiyor toplam 14 ders olacak hepsini bir donemde nasil verebilirim? Kaldıklarım olursa onlarda bir dahaki seneye mi eklenir yine
Guz ve bahar donemlerınde 2.sınıf ve 3.sınıf derslerı ile birlikte 45 krediye kadar ders alabılırsınız.
2.sınıftan kaldınız ders olursa, 4.sınıftan ders alamazsınız.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730
Son üye
Seriesvtk