güz ve bahar dönemi dersleri birlikte alınabilir mi?

nihalimcee

Yeni Üye
Bölüm:
İnsan Kaynakları
insan kaynakları önlisans öğrencisiyim.bu sene uzatmaları oynayacağım.kredili sisteme geçince bölümüm,alttan bir sürü almam gereken ders çıktı. bu sene 2. sınıfın derslerini de tam alamadım.toplamda 1. ve 2. sınıftan almam gereken 10 ders falan var hepsini bi dönemde alabilir miyim? aöf bu kıyağı asla yapmaz ama yine de merak ettim. boyle bir hakkım var mı?bilgi verirseniz sevinirim arkadaslar.

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
insan kaynakları önlisans öğrencisiyim.bu sene uzatmaları oynayacağım.kredili sisteme geçince bölümüm,alttan bir sürü almam gereken ders çıktı. bu sene 2. sınıfın derslerini de tam alamadım.toplamda 1. ve 2. sınıftan almam gereken 10 ders falan var hepsini bi dönemde alabilir miyim? aöf bu kıyağı asla yapmaz ama yine de merak ettim. boyle bir hakkım var mı?bilgi verirseniz sevinirim arkadaslar.
Güz dönemi derslerini güz döneminde, bahar dönemi derslerini ise bahar döneminde alırsınız...Bir dönemde alamazsınız maalesef..

nihalimcee

Yeni Üye
Bölüm:
İnsan Kaynakları
kredili sistemde erken bitirme imkanı vardı lisede belki bir umut olur diye düşündüm.cevap için teşekkürler.

yyildirayy

Yeni Üye
kredili sistemde erken bitirme imkanı vardı lisede belki bir umut olur diye düşündüm.cevap için teşekkürler.
Evet erken bitirme şansınız var ama aynı dönemin üsten dersini alabilirsiniz

(Yani bahar döneminde bir sonraki bahar döneminin derslerini alabilirsiniz, güzde de güz döneminin)

nihalimcee

Yeni Üye
Bölüm:
İnsan Kaynakları
teşekkürler ...sanırım hem güz hem de bahar dönemi derslerim var confused

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421