Hala cevabını bulamadığım bir soru ?

hisseci

Yeni Üye
Merhaba,

Kamu yönetimi bölümünü okumaktayım. Aşağıdaki dersleri veremedim. Ama şuanda 2.sınıftayım burada bir problem yok.

1.sınıftan;
- Matematik
- Hukuk

Fakat şimdi diyelim ki ben 2.sınıfa ait 4 tane sınavı geçtim 3 tane sınavdan kaldım. Ayrıca bu 1.sınıftaki derslerimide veremedim diyelim. Şimdi seneye bu 2.sınıfta geçtiğim 4dersten tekrar sınava girecek miyim? Yoksa açıköğretimde geçtiğin her ders geçmiş olarak sayılır mı ?

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Şimdi ilk önce 2.sınıfa soruumlu geçiyosunuz alttan 2 dersiniz var çünkü.
3.sınıfa geçmek için Tabiki 2.sınıfta kaldıgınız dersleri vermeniz gerekir en fazla 2.sınıftan 2 ders bırakabilirsiniz 3 e geçemk için
Fakat 3.sınıfa 1.sınıftan kalan dersinizle geçemezsiniz 2.sınıfta geçmeniz gerekiyor 1.sınıfın derslerini.

Aşkaimtisal

Yeni Üye
siz 1. sınıfın derslerini mutlaka vermeye bakın...
ayrıca geçtiğiniz dersleri tekrar vermek zorunda kalmazsınız..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba,

Kamu yönetimi bölümünü okumaktayım. Aşağıdaki dersleri veremedim. Ama şuanda 2.sınıftayım burada bir problem yok.

1.sınıftan;
- Matematik
- Hukuk

Fakat şimdi diyelim ki ben 2.sınıfa ait 4 tane sınavı geçtim 3 tane sınavdan kaldım. Ayrıca bu 1.sınıftaki derslerimide veremedim diyelim. Şimdi seneye bu 2.sınıfta geçtiğim 4dersten tekrar sınava girecek miyim? Yoksa açıköğretimde geçtiğin her ders geçmiş olarak sayılır mı ?

Bu yıl dediğiniz gibi bir durum olursa önümüzdeki yıl sadece 2.sınıftan kaldığınız 3 ders ile 1.sınıftan kaldığınız 2 dersi görürsünüz. Geçtiğiniz dersleri tekrar almıyorsunuz.
Ama arkadaşlarımında dediği gibi 3. sınıfa geçebilmek için 1.sınıfın tüm derslerini vermiş olmanız gerekmektedir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem