Kamu Yönetimi hakkında birkaç soru

bybeyincik

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Ben kamu yönetimine bu sene kayıt yaptırdım telefonuma akademik danışmanlık dersleri 1 kasımda başlıyor diye mesaj geldi. İnternetten baktığım kadarıyla benim bölümümü kapsayan genel muhasebe 1 derside var bu dersler arasında. Öğrenci kartımda daha verilmedi yüz yüze olan o derslere katılabilir miyim? Birde sanırım uzaktan eğitim dersleri 6 kasımda başlıyor ben kitap karıştırmayı sevmeyen biri olarak onları izlesem ve anlatılanlar üzerinde dursam sınav için yeterli olur mu? confused

tremendous

Forum Yöneticisi
Bölüm:
MEZUN
Ben kamu yönetimine bu sene kayıt yaptırdım telefonuma akademik danışmanlık dersleri 1 kasımda başlıyor diye mesaj geldi. İnternetten baktığım kadarıyla benim bölümümü kapsayan genel muhasebe 1 derside var bu dersler arasında. Öğrenci kartımda daha verilmedi yüz yüze olan o derslere katılabilir miyim? Birde sanırım uzaktan eğitim dersleri 6 kasımda başlıyor ben kitap karıştırmayı sevmeyen biri olarak onları izlesem ve anlatılanlar üzerinde dursam sınav için yeterli olur mu? confused
Akademik danışmanlık dersleriniz size faydası olucaktır.. Onun dışında 10 Kasım'da başlayacak olan E-seminer derslerini de izleyebilirsiniz.
Sadece bunların yeterli olacağınız düşünmüyorum, kitaplardaki üniteleri 1 kez olsa da okumanızı onerırım.
Asıl kaynağınız çalışma kitapları olmalı.. Bol bol soru çözmeniz, kitaptaki üniteleri kavramanızda etkılı olacaktır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz