Kayıt Sildirme Hakkında

asilkalp

Yeni Üye
Bölüm:
Maliye
Merhaba Aöfdestek kullanıcıları ;

2008-2009 eğitim ve öğretim yılında İktisat Fakültesi adı altında Ç.E.K.O'ya ösym ce tercih yaparak yerleştirildim..
Kaydımı yaptırdım fakat sınavlarına girmedim,giremedim o yıl farklı nedenlerden dolayı..Ertesi yıl ise örgün bir üniversitenin önlisans bölümlerinden birisine yerleştim.Bu önlisans bölümünü başarıyla tamamladım.Dgs olmadığı takdirde aöf'le yine iktisat fakültesi adı altında maliye bölümü ile lisans tamamlamak istiyorum.Benim yapmam gerekenler nelerdir..?
Aöf kayıt zamanları 2012 için tarih aralığı olarak bilginiz varmı..?
Kaydımı nasıl sildirebilir çeko'da görünüyormuyumdur halen :embras

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba öncelikle kayıtlı olduğunuz bölümdne kaydınızı sildirmeniz gerekiyor. Çünkü siz kayıt yeniletmesenizde okul sizin kaydınızı silmemektedir. Yeni bir bölüme kayıt olmak içinde eskisindne kaydınızı silmeniz gerekiyor. Bu işlemi kayıt olacağınız günde yapabilirsiniz.

Açıköğretim kayıt tarihleri 19 Eylülde başlayıp, 14 Ekim gibi sona ermesini bekliyorum. Kayıt sildirme ve yeni bölüme kayıtta herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır.

asilkalp

Yeni Üye
Bölüm:
Maliye
Merhaba öncelikle kayıtlı olduğunuz bölümdne kaydınızı sildirmeniz gerekiyor. Çünkü siz kayıt yeniletmesenizde okul sizin kaydınızı silmemektedir. Yeni bir bölüme kayıt olmak içinde eskisindne kaydınızı silmeniz gerekiyor. Bu işlemi kayıt olacağınız günde yapabilirsiniz.

Açıköğretim kayıt tarihleri 19 Eylülde başlayıp, 14 Ekim gibi sona ermesini bekliyorum. Kayıt sildirme ve yeni bölüme kayıtta herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır.
Açıklamanız için teşekkür ederim.Peki eski kaydımı sildirmem için harç yatırmam gerekiyormu,faizi vs işte.Tahmini ne kadar bir ücretle bu kayıt sildirmeyi ve yeni kaydı yapabilirim.3.sınıf harç durumu nedir bilmiyorum.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Eğer ödemediğiniz harç ücreti varsa yatırmanız gerekiyor faizi ile birlikte. Ödemediğiniz harç ücreti takribi faizi ile birlikte 280 tl civarı olacaktır sanırım. Yeni kayıt içinde ilk taksit olarak bi yaklaşık 250 tl civarı harç ücreti ödeyeceksinizdir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem