Midesinden çıkanlar şoke etti!

sonsuz_nur

Özel Üye

Midesinden çıkanlar şoke etti!

Balıkçıların yakaladığı dev köpek balığının midesinden çıkanlar herkesi şaşkına uğrattı.

Güncelleme:09 Eylül 2010 16:25
Bahama Adaları’nda ava çıkan iki balıkçı dev bir kaplan köpek balığı yakaladı. Avlarını karaya taşıyan balıkçılar, köpek balığını kestiklerinde ortaya çıkan manzara karşısında donup kaldı.
Exuma Sahilleri’nde yakalanan yaklaşık dört metre boyundaki kaplan köpek balığının midesinden iki bacak, iki kol ve parçalanmış bir gövde çıktı. Kime ait olduğunu tespit etmeye çalıştıkları vücut parçalarının birkaç gün önce köpek balığı tarafından yutulduğunu düşündüklerini belirtti.
Polis yetkilisi Glenn Miller, köpek balığının kurbanı olan kişinin birkaç gün önce kaybolduğu açıklanan iki kişiden biri veya Florida’ya kaçmaya çalışan göçmenlerden biri olabileceğini söyledi.
Çok uzak bölgelere göç edebilen kaplan köpek balıkları, büyük beyaz köpek balıklarının ardından en saldırgan deniz canlıları olarak biliniyor.

E

_elmayra_

Misafir
ben şok olmadım.o bir köpekbalığı insan da yer,ayakkabıda yer,terlik pabuç da:)neden şok olundu onu anlamadım.teşekkürler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,737
Son üye
ChessManInvow