Örgünden kayıt sildirip aöfe devam etmek.acil lütfen

kaperezza

Yeni Üye
Bölüm:
Dış Ticaret
selam beyler ben örgünde 4 yıllık bi bölüm okuyorum fakat bu 7.senem ve artık bırakmak istiyorum hali hazırda 2.yıllık dış ticaretin son dönemine tek dersle girdim.şimdi ben önümüzdeki hafta örgünden kaydımı sildirip aöfü 1.üniversitem yapabilirmiyim askerlik tecil konusunda aöfün haklarından yararlanabilirmiyim yada bunu önümüzdeki dönem mi yapmam gerekir.bilgisi olan arkadaslar lütfen bişeyler yazabilir mi.ve bu işlemler sırasında neler yapmam gerekir.ayrıca 2 hafta içinde askerlik durum belgesi ve lise diplomam elimde olması gerek iş görüşmesi için.seneyede dgs ile 4 yıla tamamlamak istiyorum aöften

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
YGS sınavına girmiş olsaydın ve 140 üzeri alıp tercih etseydin olurdu ama şuan kayıt olursan ikinci üniversite kapsamında kayıt olursun ve askerliği tecil edemezsin. Ama önlisans mezunu olursan Dikey Geçiş kapsamında 3.sınıftan dirtek başlarsın aöf ye ve askerlik tecilin devam eder. Kaldığın yerden aöf den devam edemezsin maalesef.

kaperezza

Yeni Üye
Bölüm:
Dış Ticaret
YGS sınavına girmiş olsaydın ve 140 üzeri alıp tercih etseydin olurdu ama şuan kayıt olursan ikinci üniversite kapsamında kayıt olursun ve askerliği tecil edemezsin. Ama önlisans mezunu olursan Dikey Geçiş kapsamında 3.sınıftan dirtek başlarsın aöf ye ve askerlik tecilin devam eder. Kaldığın yerden aöf den devam edemezsin maalesef.
hocam ben şuan 2.üni olarak dış ticaret okuyorum zaten 2.sınıfım son senem,haftaiçi örgünden kaydımı aldırsam aöfü 1.ünim yapamazmıyım.önümüzdeki ekim ayında da 3 ve 4e tamamlayamazmıyım okulu bu süreçte de askerlik tecil işlemleri aöfe geçmez mi?

ReTuRNFoRGeS

Yeni Üye
hocam ben şuan 2.üni olarak dış ticaret okuyorum zaten 2.sınıfım son senem,haftaiçi örgünden kaydımı aldırsam aöfü 1.ünim yapamazmıyım.önümüzdeki ekim ayında da 3 ve 4e tamamlayamazmıyım okulu bu süreçte de askerlik tecil işlemleri aöfe geçmez mi?
örgünden sildirirsen yaparsın böyle bi madde var açıkça.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz