SBS 8.Sınıf Sonuçları Açıklandı

Hazır-Cevap

Özel Üye
İlköğretim 8. sınıf öğrencilerinin katıldığı Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları teknik sorun nedeniyle bugün saat 11.00'de açıklandı.

AsenA_38

Yeni Üye
hayırlısı tüm öğrencilerimiz için onlar da yoğun stres yaşıyorlar bu yaşta

seher

Özel Üye
sbs8.sınıf sonuçiarı açıklandı

İlköğretim 8. sınıf öğrencisi yaklaşık 1 milyon 18 bin adayın girdiği Seviye Belirleme Sınavı (SBS) sonuçları, bugün açıklandı.

Adaylar sınav sonuçlarını saat 10.00'dan itibaren Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) "http://www.meb.gov.tr" ile "http://oges.meb.gov.tr" internet adreslerinden öğrenebilecek.

İlköğretim 8. sınıf öğrencilerinin tercihleri, 9-23 Temmuz tarihleri arasında okul müdürlükleri tarafından alınacak. Öğrenciler 12 tercih yapabilecek.

Yerleştirme sonuçları da 29 Temmuz tarihinde ilan edilecek.

Öğrencilere sınav sonuç belgesi posta yoluyla gönderilmeyecek.

Öğrencinin sınav sonuç bilgileri, kayıt hakkı kazandığı okulun ekranından izlenebildiğinden kayıt sırasında ayrıca sonuç belgesi talep edilmeyecek.

Okul müdürlükleri velinin talep etmesi durumunda, internet adreslerinden sınav sonuç belgesinin çıktısını alacak, onaylı ve mühürlü imza karşılığı öğrenciye verecek.

İlköğretim 6. ve 7. sınıf öğrencilerinin girdiği SBS'lerin sonuçları ise 6 Ağustos 2010 tarihinde açıklanacak.

esraibo

Yeni Üye
ne güzel yaa her şeyin bi belli tarihi var bizim canımız çıkıyo sınav sonuçlarını öğrenicez diye günlerce siteye bakıyoruz sinirleniyoruz ama aöf sıkıntısından da kurtuldum.... allah herkesin gönlüne göre versin.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz