Sınav stresi genç kıza ölüm getirdi

Hazır-Cevap

Özel Üye
KoçÜniversitesi Uluslararası Halkla İlişkiler Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi 20 yaşındaki Gamze Eratıcı, önceki gün okulda yapılan İngilizce tespit sınavında fenalaşarak hayatını kaybetti. Başarısız olursa okulu bırakmak zorunda kalacağı için yoğun bir stresle sınava giren genç kızın cenazesinde konuşan ailenin yakını Kenan Bişirir, "Başka Gamzeler ölmesin. Öğrencileri yarış atı gibi sınavdan sınava sokuyorlar" diyerek tepki gösterdi. Genç kız için dün Florya Şenlikköy Camisi'nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Namaza genç kızın ailesi, yakınları ve okul arkadaşları katıldı. İşadamı baba Abdülkadir Eratıcı'nın güçlükle ayakta durabildiği cenazede, anne Nisa Eratıcı kızı için aldığı gelinliği tabutun üzerine örterek gözyaşı döktü. Ailenin avukatı İsmail Baykal, üniversiteye uzman doktor ve tam teşekküllü ambulans bulundurulmadığı için dava açmaya hazırlandıklarını belirterek "Beni en çok üzen olay ise Gamze'nin öldüğü sınıfta sınava ara verilmemesi ve iptal edilmemesidir. Hukuk mücadelesi için delilleri topluyorum' dedi. Genç kızın cenazesi Büyükçekmece'de bulunan aile kabristanlığına defnedildi.

-Sabah-

kevin_norton

Yeni Üye
Vay be.Tavşan canı varmış bunda.Dişi tavşanlarda canı sıkıldımı,mutsuz oldumu kendi kendine 5 dk içinde ölüyor.

E

_elmayra_

Misafir
Vay be.Tavşan canı varmış bunda.Dişi tavşanlarda canı sıkıldımı,mutsuz oldumu kendi kendine 5 dk içinde ölüyor.
ne komiksin sen öyle.Stresten kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden o kadar çok kişi var ki bu ülkede.Nedeni can sıkıntısı değil yogun stresten dolayı hızlanan kan basıncı.
Neler yaşadıgını anlayabiliyorum o kızın.Ama değmiyor işte.çok üzücü Allah rahmet eylesin.Teşekkürler paylaşım için;=)

Hazır-Cevap

Özel Üye
Kız sınıfta mı ne kalıcakmış çok stres yapmış ve kalp krizi sonucu vefat etmiş.Ne acı bir sınav hayattan etti kızı.
Rica ederim ne demek :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz