Tecilim bitti ve yaşım 29 ama tek dersten kaldım

Toprak63

Yeni Üye
Değerli site arkadaşlarım Merhaba !

Askerliğimi 3 defa tecil ettirdim ve tecil hakkım doldu.Şuanda 29 yaşımdayım 4. sınıf iktisat öğrencisiyim ve Türkiye ekonomisi tek dersten kaldım. Eğer kalmasaydım aralık celbinde askere gidecektim.

Şimdi ben eğitimime devam edebilirmiyim yoksa yaşımın dolması itibariyle beni nerde görseler askere götürürlermi ?

Okulumu bitirmeden tek dersten kaldım diye uzun dönem mi yaparım ?

Lütfen yardımcı olurmusunuz ?
:frown:

outlander

Yeni Üye
bu sene kaçak olarak tamamla okulunu sonra askere git...biraz kendini kollaman gerekiyor sadece gittiğin yerlere dikkat etmen lazım arabanla trafiğe pek çıkma bişey olmaz bende yaşadım aynı sıkıntıyı 2,5 falan okulumu bitirdim şimdilik tecil ettirdim bilmiyorum ne zaman giderim artık askere 2013 e kadar tecilliyim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Değerli site arkadaşlarım Merhaba !

Askerliğimi 3 defa tecil ettirdim ve tecil hakkım doldu.Şuanda 29 yaşımdayım 4. sınıf iktisat öğrencisiyim ve Türkiye ekonomisi tek dersten kaldım. Eğer kalmasaydım aralık celbinde askere gidecektim.

Şimdi ben eğitimime devam edebilirmiyim yoksa yaşımın dolması itibariyle beni nerde görseler askere götürürlermi ?

Okulumu bitirmeden tek dersten kaldım diye uzun dönem mi yaparım ?

Lütfen yardımcı olurmusunuz ?
:frown:
Son sınıf olduğun için tekrar tecil edeceklerdir. Kayıt yenilettikten sonra askerlik şubesine giderek durumunu anlatırsın yardımcı olacaklardır.

Toprak63

Yeni Üye
Arkadaşlar ben askerlik şubesini az önce aradım bana seni nerde görseler askere götürürler dedi. Büroyu aradım bilmiyoruz dedi. Ben AÖF ye devam edebiliyormuyum gelip beni evden felan almazlar demi ? Rahat olayım mı yani.

carlos45

Yeni Üye
abimde aynı durumdaydı 4.sınıfta 30 yaşındaydı yakalanmadı Allahtan çok korkuyoduk şimdi mezun askere gitcek.Birde yakalansan bile askeriyede sınava girip bitirim kısa dönemden yararlanabiliyon..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar ben askerlik şubesini az önce aradım bana seni nerde görseler askere götürürler dedi. Büroyu aradım bilmiyoruz dedi. Ben AÖF ye devam edebiliyormuyum gelip beni evden felan almazlar demi ? Rahat olayım mı yani.
Artık Evden Alma Gibi Bir Olay kalmadı. Senin Tecilin Tam Olarak hangi Gün Sona Eriyor ? O Günden Önce Se Kendi Askerlik Şubene Git Konuş Durumunu Anlat Olardan yardımcı Olmalarını İste. Sonuçta Aynı Sınıfta 2 KezÜstüste Kalmadığın İçi İlla Gel Diyeceklerini Sanmıyorum. En Kötü Hiç Bi Vukuata Karışmadan Polisle İşin Olmadan Bir Yıl Kaçak Olursun Diplomanı Alıncada Hemen Gider Başvurursun.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
tecilim tam olarak 30 kasım 2011 de sona eriyor sayın adminim :(

Yukarıdada dediğim gibi en kötüsü 1 yıl asker kaçağı olarak dolaşırsın. Polisle işin olmazsa iç bi vukuata karışmazsan seni şikayet edende olmazsa kimse gelip seni alıp götüremez. Canını sıkma derim ben bi şekilde çözülecektir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem