Ünlülerden oy verenler - veremeyenler

• Konbuyu başlatan _elmayra_
  • Başlangıç tarihi
E

_elmayra_

Misafir
Ünlüler referandumda yeni hazırlanan Anayasa'nın kabulü veya reddi üzerine fikirleri doğrultusunda oy haklarını sandık başında kullandılar.

ÜMİT BOYNER: İki üç gün önce oyumu hangi yönde atacağıma karar verdim. İnşallah Türkiye için doğru bir sonuç çıkar.
KAYAHAN: İki lider de yaptığı mitinglerde referandumdan seçim diye bahsettiler. Tüm ülke için en iyisi ne olacaksa o olsun.
EMRE ALTUĞ: Bu ülke zamanında çok çekti. Bu yüzden 'Evet' de çıksa 'Hayır' da çıksa bu sonuçtan iki tarafın da memnun olmasını diliyorum.
BEHZAT UYGUR: Memleketimiz için hayırlı olsun. Bu ülke her şeyin iyisini hak ediyor çünkü.
ÖNDER BEKENSİR: Aslanlar gibi 'Hayır' diyorum. Çıkarım görüşümü de veririm. Kimseden de korkum yok benim.
CEYDA DÜVENCİ: Ben 'Hayır' diyorum. Başka da bir şey söylemeye gerek yok zaten.
LEVENT KIRCA: 65 yaşında insanların dönek olduğunu görüyorum. Bu Anayasa'yı da kaybedersek tamamen özgürlüğü de kaybederiz.
MEHMET ALİ ERBİL: Sabırsızlıkla sonuçların açıklanmasını bekliyorum. Sandıktan çıkacak sonuç ne olur olsun halkımız kazansın.
MUSTAFA ALTIOKLAR: İnşallah Türkiye kazanır. Amerika'ya karşı da kazanacağız.

VEREMEYENLER

■ Ferhat Göçer, Bodrum'da sevgilisi Ömür Gedik ile birlikte olmayı seçti.
■ Bergüzar Korel, İzmir'de seti olduğu için oy kullanamadı.
■ Çağla Kubat 14 Eylül'e kadar Çeşme Alaçatı'da Sörf Şampiyonası'nda olacak.
■ Fikret Kuşkan'ın seti olduğu için oy kullanamadı.
■ Funda Arar ve eşi Febyo Taşel Kıbrıs'ta bayram programları olduğu için oy vermedi.
■ Çağla Şikel, Bodrum tatilini yarına kesmedi, oy vermeye eşi Emre Altuğ geldi, ancak kendisi gelmedi.

HABERTÜRK

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem