Sponsorlu Bağlantılar


KPSS 2013/1 TERCİH ROBOTU/REHBERİ

2013 yılı KPSS tercihleriniz için Memurlar net tarafından her yıl yayınlanan tercih robotu bu yılda kullanıma sunuldu. Bu robotun rehberin özelliği sizin mezuniyet alanınıza ve çalışmak istediğiniz il ve ünvana göre size en uygun tercihleri karşınıza getirmesidir. Son güncel bilgiler eklenerek oluşurulan rehberi kullanarak daha kolay tercih yapabilirsiniz.

KPSS Robotu sadece Internet Explorer tarayıcısı ile uyumludur. Firefox, Google Crome, Safari veya Opera ile denemeyiniz.


2013/1 KPSS Tercih Kılavuzu memurlar.net tarafından bir tercih rehberine dönüştürülmüştür. Aşağıdaki bölümde; sırasıyla öğrenim düzeyi, mezun olduğunuz bölüm/program, unvan ve il tercihini seçerek mezun olduğunuz alana uygun kadroları görmeniz mümkündür. Program tümüyle memurlar.net tarafından, KPSS tercih işlemlerinde adaylara kolaylık sağlamak amacıyla hazırlanmış olup, herhangi bir resmi nitelik taşımamaktadır.


Sorgulama sonucunda ortaya çıkan kadro kodlarının altında yer alan "Nitelikler" butonuna tıklayarak, kadroda aranan nitelikleri tek bir sayfada görmeniz mümkündür.

Tercih Sistemine Ulaşmak İçin TIKLAYIN