Sponsorlu Bağlantılar


123 ... SonSon
 1. Staj ve Kep Giyme Töreni Hakkında??

  Sponsorlu Bağlantılar


  Açıköğretim Laborant ve Veteriner Sağlıkta staj yapacağızmı?lütfen biri bana yanıt versin ayrıca mezuniyet töreni varmı tşkr.


  Google+

  YouTube


 2. bildiğim kadarıyla 2. sınıfta staj olayı var.ama yinede net bi bilgim yok


 3. konudan benide haberdar edermisiniz


 4. hayır arkadaşlar öyle bişey yok benim bildiğim olsaydı haberimiz olurdu herhalde


 5. ben henüz laborant ve veteriner sağlığı 1. sınıf öğrencisiyim.bildiüim kadarıyla 2. sınıfta staj olayı var ama yinede net bi bilgim yok.öğrenirseniz benide haberdar edermisiniz?


 6. Başlığı cevap verebilicek site adminine yönlendirdim.
  Kısa sürede sorunuzun cevabını vericektir...

  Garbino
  Süp. Mod.


 7. Açıköğretim Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Ön Lisans, Okulöncesi Öğretmenliği ve İngilizce Öğretmenliği Lisans Programları ve aşağıda açıklanan sağlık programları dışındaki öğretim programlarında öğrencilerimizin staj ya da uygulamalı eğitim yapma zorunluluğu bulunmamaktadır.

  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemine Göre Öğretim Yapan Fakülteler Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 5. maddesi gereğince staj ve uygulama zorunluluğu konulan bölüm ve program öğrencileri bu çalışmalara katılmak zorundadırlar.

  Laborant ve Veteriner Sağlık programında Staj Zorunluluğu Bulunmamaktadır.. Ama Sizler Eğer Dilerseniz Anlaştığınız Bir Yerde, kendi İsteğiniz İle Staj yapabilirsiniz. Staj yapmanız Sizin Hem Kişisel Hemde Mesleksel Gelişiminiz İçin Oldukça Faydalı Olmaktadır.


 8. teşekkürler ömer abi emin olduk sayende


 9. yok arkadaşım bende lab ve vet 1. sınıfım bi hastanede staj yapıyorum ama gönüllü sende istersen yapabi,lirsin mezuniyet töreni felan da yok


 10. Kep Giymek İçinse Üniversiteden gelen Bilgi Aşağıdaki Şekildedir :

  "Mezuniyet törenine bölümünde dereceye giren öğrenciler davet edilmekte.Davet edilen öğrenciler sınav sonuçlarına göre değil öğrenim süreleri boyunca not ortalamaları ile belirlenmektedir. Fakültemizin mezuniyet töreni ayrı olarak düzenlenmemekte. Anadolu Üniversitesi' nin diğer fakülteleriyle birlikte aynı zamanda düzenlenmektedir."


123 ... SonSon
Staj ve Kep Giyme Töreni Hakkında?? Yer İstanbul , 34, TR incelenme 11556 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2014
www.aofdestek.net 2007-2014
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1