Laborant ve Veteriner Sağlık Okuyanlara Müjdeli haber....


Sponsorlu Bağlantılar


123 ... SonSon
 1. Laborant ve Veteriner Sağlık Okuyanlara Müjdeli haber....

  Sponsorlu Bağlantılar


  Türk Sağlık Sendikasının 2006 Yılından Beridir Sürdürdüğü Başarılı ve Kararlı Çalışmaları Sonunda Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzalama Aşamasına Gelindi.

  Türk Sağlık-Sen Genel Merkezi, Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, YÖK ve Anadolu Üniversitesi’nin ortaklaşa yürüttüğü çalışmaların neticesinde Lisans tamamlamada imza aşamasına gelindi.


  24 Aralık 2008 tarihinde Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğünden bir Genel Müdür Yardımcısı, Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünden bir Genel Müdür Yardımcısı, Açık Öğretim Fakültesi Dekanı ve Dekan Yardımcısı ve Milli Eğitim Bakanlığından bir Daire Başkan Vekili Sağlık Eğitimi Genel Müdürü Başkanlığında toplandı. Toplantı neticesinde 2+2 Lisans tamamlama programı olarak Hemşirelik ve Ebelik bölümlerinin açılması kararlaştırıldı. Sağlık Eğitim Enstitüsü mezunlarına 3+1 Lisans Tamamlama Programı açılması için de önümüzdeki hafta Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerinin bir kez daha bir araya gelmesi kararlaştırıldı. Önümüzdeki hafta yapılacak toplantıda ise unvan ve branşlarla ilgili hususlar tespit edilerek Sağlık ve Milli Eğitim Bakanlığının ortak görüşü olarak Anadolu Üniversitesine bildirilecek.

  Bu gelişmelerin ardından Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Üniversitesi arasında 2+2 ve 3+1 lisans tamamlama programları için protokol imzalanacak. Protokolün ardından 2009 - 2010 eğitim öğretim yılında lisans tamamlama programlarında eğitime başlanacak.

  Google+

  YouTube


 2. ee hadi bakalım hayırlısı pek zannetmiorum olumlu ve yasanında kabul edecegi bişi olucanı ama umut ediorum ve başka çarede yok zaten...


 3. uzun süredir üzerinde çalışılıyordu bu projenin
  maduriyetimizi anlamanız için kendimden örnek vereyim
  ben tarım bakanlığı bünyesinde okudum ve çalışıyorum aynı bakanlıkta ziraat okuyan arkadaşım tarım önlisanstan sonra bi şekilde lisansını tamamlarken bizlerin böyle bir hakkı yok şuanda
  inş. hayırlısıyla yasalaşırda bizlerde yararlanırız


 4. harika bir şey:)


 5. oleyyyyyy beeee inşlahhh yaaaa


 6. merhaba arkadaşlar ben bu sene laborant ve veteriner 1 sınıftayım yukarda yazılan 2+2 lisans tamamlama bizim içinde geçerli mi eğer öyleyse çok sevinirim beni aydınlatırmısınız şimdiden teşekkür ederim:)


 7. nervet Nickli Üyeden Alıntı: merhaba arkadaşlar ben bu sene laborant ve veteriner 1 sınıftayım yukarda yazılan 2+2 lisans tamamlama bizim içinde geçerli mi eğer öyleyse çok sevinirim beni aydınlatırmısınız şimdiden teşekkür ederim:)
  bu anlam çıkıyor bende öyle anladım


 8. inşallah ben lab ve vetr 2 sınıfım inşallah dgs ye gerek kalmazda 2+2 gerçekleşir adaklar adadım vallaaaaa


 9. sonuç ne zaman çıkcak eğer öyle bişe yoksa dgs sınavını kaçırmayalım bilgisi olan varmıı


 10. hiç kimse yokmu ya bi cevap lütfeeen


123 ... SonSon
Laborant ve Veteriner Sağlık Okuyanlara Müjdeli haber.... Yer İstanbul , 34, TR incelenme 39638 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015