Açıköğretim Maliyet Yönetimi Ders Notları / Ders Kitabı


Sponsorlu Bağlantılar


 1. Açıköğretim Maliyet Yönetimi Ders Notları / Ders Kitabı

  Sponsorlu Bağlantılar


  Açıköğretim Maliyet Yönetimi Ders Notları / Ders Kitabı


  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2012-2013 eğitim yılı itibari ile tüm bölümleri kredili sisteme geçirmiştir. Kredili sistem ile dersler bölünmüş ve çoğalmış ders kitapları ise yenilenmiştir.


  Kayıt yenileme ve kayıt zamanları yaşanan keşmekeşlik sebebi ile birçok öğrenci ders kitaplarını alamamaktadır. Anadolu Üniversitesi bunun önüne geçebilmek için e-kitap hizmetini başlatmış ve kitapları internete eklemiştir. Bizlerde aöf ders kitaplarına daha kolay ulaşmanızı sağlamak amacıyla kitapların linklerini sitemizde paylaşmayı düşünerek bu konuyu oluşturduk. Aşağıdan Maliyet Yönetimi ders kitabını görebilirsiniz arkadaşlar.


  Açıköğretim Ders kitaplarını aşağıdan pdf olarak görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ders Kitabını Görebilmek İçin bilgisayarınızda Adobe Acrobat Reader veya muadili bir programın yüklü olması gerekmektedir. PDF'i hala göremiyorsanız Güvenli ve Hızlı İnternet için Google Crome internet tarayıcısını bilgisayarınıza kurmanızı tavsiye ederim. ( Programlar Bilgisayarınızda Bulunmuyorsa İsimlerinin Üzerine Tıklayarak Bilgisayarınıza İndirip Kurabilirsiniz. )  Sınavlarda Hepinize Başarılar Diliyoruz..

  Google+

  YouTube


 2. merhaba işletme 3. sınıf maliyet yönetimi eski sınav soruları vs arıyorum bulamıyorum sadece 1. 2. ünite video ları var. acaba bildiğiniz bir kaynak var mıdır ?


 3. Söylediğiniz ders Maliyet muhasebesi dersinin bu yıl 2'ye bölünmesi ile ortaya çıktı dolayısı ile fazla bir kaynak bulmanız zor.


 4. tam da bu sene başlamıım bende de ne şans var ama 250 sayfalık kitaba talim


 5. özet yokmu yaaa


Açıköğretim Maliyet Yönetimi Ders Notları / Ders Kitabı Yer İstanbul , 34, TR incelenme 22437 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015