Aöf Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü Ders Listesi ve Sınav Sorumluk Üniteleri


Sponsorlu Bağlantılar


İlkİlk 12
 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Evet Genel ve dönem not ortalamanız bu dönem sonunda belirlenecektir.


 2. Çok teşekkürler.


 3. Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olur musunuz? Ben muhasebe ve vergi uygulamaları 2. sınıftayım alttan da 2 adet dersim kaldı.. geçen yıl kaldım bu yıl kayıt yenileme yaptırmadım bahar dönemi kaydını da kaçırdım. Ayrıca geçen yıl ki ikinci harcı da yatırmadım.. Bu durumda şimdi benim ne yapmam gerekiyor. Tekrar devam etmek istiyorum.. Yeni kayıt ne zaman olur eve kağıt gelir mi? Harcı şuan yatırabilir miyim yoksa yeni kayıtta mı yatırmalıyım?


 4. serbur Nickli Üyeden Alıntı: Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olur musunuz? Ben muhasebe ve vergi uygulamaları 2. sınıftayım alttan da 2 adet dersim kaldı.. geçen yıl kaldım bu yıl kayıt yenileme yaptırmadım bahar dönemi kaydını da kaçırdım. Ayrıca geçen yıl ki ikinci harcı da yatırmadım.. Bu durumda şimdi benim ne yapmam gerekiyor. Tekrar devam etmek istiyorum.. Yeni kayıt ne zaman olur eve kağıt gelir mi? Harcı şuan yatırabilir miyim yoksa yeni kayıtta mı yatırmalıyım?
  2013-2014 eğitim yılı Kayıt yenileme Ekim ayında olur, eve kağıt gelmez..Harcınızı kayıt yenilemede faizi ile birlikte guz donemi harcı ile birlikte yatırabilirsiniz..


 5. teşekkürler...


 6. Güz döneminde 4 derse girmedm ff geldi 4 dersten kaldim kaldiğim dersleri bidahaki yil güz döneminde alicakmişim sadece kaldiğim 4 dersemi girecegim bidahaki yil güz döneminde.


 7. burcutoprak Nickli Üyeden Alıntı: Güz döneminde 4 derse girmedm ff geldi 4 dersten kaldim kaldiğim dersleri bidahaki yil güz döneminde alicakmişim sadece kaldiğim 4 dersemi girecegim bidahaki yil güz döneminde.
  Guz donemı derslerını alttan alıcaksınız. Diyelimki 1.sınıfta 4 tane FF dersinden kaldınız..
  2.sınıf dersleri ile birlikte 1.sınıftan kalan (4 dersi) alttan alıcaksınız. 45 krediye kadar ders alabılırsınız.


İlkİlk 12
Aöf Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü Ders Listesi ve Sınav Sorumluk Üniteleri Yer İstanbul , 34, TR incelenme 31176 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015