okul öncesi 3.sınıf staj yapanlar buraya...


Sponsorlu Bağlantılar


İlkİlk 123
  1. Sponsorlu Bağlantılar


    ben bu sene üçüncü sınıfa geçtim ancak staj a basvurmak için ne yapmam gerekıyor okul nasıl belirleniyor hangi belgeleri hazırlamam gerekiyor lütfen bilgisi olan yazssın .....


  2. Okulöncesi Öğretmenliği Lisans Programı Okul Deneyimi (5. Yarıyıl), Öğretmenlik Uygulaması I (7. Yarıyıl), Öğretmenlik Uygulaması II ve Topluma Hizmet Uygulamaları (8. Yarıyıl) dersleri, öğretmenlik mesleğini oluşturan birçok görevi öğretmen adaylarına tanıtma amacı güden planlı gözlem ve eğitim etkinliklerinden oluşmaktadır.

    Bu dersler yoluyla öğretmen adaylarının okul yaşamını ve eğitim ortamını gerçek okul ortamında tanımaları beklenmektedir. Tüm uygulama dersleri devam mecburiyeti olan zorunlu derslerdir. Uygulama dersleri e-portfolyo yöntemi ile yürütülmekte ve değerlendirilmektedir. Bu derslerin uygulama sürecine ilişkin bilgiler e-öğrenme portalında yer almaktadır.

    Öğrencilerin, uygulama dersleri ile ilgili olarak öğretim yılı başında internet üzerinden yapılan duyuruları takip etmeleri, uygulama sürecinin işleyişinde sorun yaşanmaması açısından önemlidir. Her dersin işleyişine yönelik ayrıntılı bilgi ilgili dersin uygulama kılavuzunda verilmiştir.


İlkİlk 123
okul öncesi 3.sınıf staj yapanlar buraya... Yer İstanbul , 34, TR incelenme 24547 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2017
www.aofdestek.net 2007-2015